Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: plan treningowy dla kobiet POMOCY !

plan treningowy dla kobiet POMOCY !

od paru lat regularnie biegam.są to treningi średni tempem po ok 30 minut lub szybkie 15-20 5x w tygodniu. niedawno zakupiłam orbitreka na którym również ćwiczę po 30 minut 5 razy w tygodniu. jak powinien wyglądać mój trening żeby ćwiczenia znów zaczęły dawać mi jakieś efekty ? jestem osobą szczupłą ale zawsze znajdzie się coś co można by było poprawić. nie chce też rozbudowywać moich ud co w przypadku biegania się działo ;/ czy to prawda że treningi powinny być urozmaicone?

np.poniedziałek: 30 minut orbitrek wtorek: 3x 25 brzuszki 3x25 wymachy 3x25 przysiady środa:znów orbitrek i biegi czwartek: przysiady, wymachy itd weekend wolny ?

mam ogromny problem z planem treningowym od zawsze :/ tym bardziej ciężko mi jest robić przerwy od ćwiczeń ponieważ jestem od nich uzależniona i po prostu muszę się spocić.czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na trening z podobnymi ćwiczeniami (cel- spalanie tłuszczu) =) pozdrawiam

re

Fajny plan treningowy nawet dla osoby zabieganej - http://goldsgym.pl/trening-fitness-dla-zabieganych,t,177,30,2.html To ze strony mojej siłowni. Wystarczy ten plan wdrażać systematycznie, a zapewniam, że wszystko będzie szło optymalnie.

Junior Member
    ojj link nie działa.

Junior Member
    no nie działa, ale ciekawi mnie jaki to jest plan

Tak powinny być urozmaicone. Szkoda, że ten link nie działa.

Junior Member
    Niby okej, ale to ten plan treningowy nie jest urozmaicony, bo w każdy dzień treningowy te same ćwiczenia: wymachy i przysiady. Nalepszy na spalanie tłuszczu jest trening siłowy i cardio po nich. Podobnie spala tłuszcz bieganie na czczo.

Junior Member
    Przegląda
    Olsztyn
    Plan treningowy nie jest zly, moglby być lepszy

Share content to Facebook

Make your Webpage RSS Feed for Wordpress Autoposter .

RSS Feed Autoposter

Make your Blog RSS Feeds for RSS Grraffiti Alternatyve .

plan treningowy dla kobiet POMOCY

Jedno male pytanie. Ilu Synodalow bylo za utajnieniem glosowanie, ilu przeciw a ilu sie wstrzymalo od glosu?

To chyba nie jest tajne.

Uprawnienia umieszczania postów