Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 99

Wątek: Jak ćwiczyć i jak się odżywiać?

Junior Member
    Wydaje mi się, że jeszcze ciekawym sposobem mogą być różne aplikacje na telefon. Ciekawą pod tym względem jest aplikacja od Hellozdrowie, która świetnie motywuje do dbania o siebie. Można tam wybrać różnego rodzaju wyzwania, które później staramy się zrealizować. Dodatkowo można tam dostać różne porady odnośnie właściwego żywienia. Wydaje mi się, że taki sposób na wewnętrzną motywację jest jak najbardziej ok.

Junior Member
    Ja polecam na brzuch Aerobiczną szóstkę Weidera albo program ABS lub ABS II W połączeniu z dietą i aerobami daję niesamowite efekty
    Ostatnio edytowane przez robocik ; 24-03-2014 o 08:59

Junior Member
    Ja ostatnio miałam problem właśnie z dobrym połączeniem ćwiczeń i odżywiania, dopiero mój indywidualny trener trenerdawid.pl mi wszystko idealne ustalił i odrazu widać rezultaty, dobre połączenie naprawdę daje dużo !

Senior Member
    Dla mnie najlepszy system do siłownia + basen do oporu. Mam taką możliwość na szczęscie, karnet studencki w Saturn Fitness swoje daje Kup sobie, za 69 zł za okazaniem legitymacji studenckiej, bez umowy, wiesz, w grupie zawsze jakoś trzyma się bardziej systematyczność.

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    Podstawą jest regularne odżywianie, a nie napychanie się dwa czy trzy razy dziennie.

Junior Member
    no i jeszcze do tego odpowiednia porcja ćwiczeń.

Junior Member
    A jakie ćwiczenia na siłowni?

hmm chyba cwiczenia lepiej dopasowac do wlasnych upodoban, a nie probowac cwiczyc na sile.

Cytat Zamieszczone przez naki96 Zobacz posta
    Witam mam 15 lat ważę 50 kg i mam 168cm.
    Chciałbym poćwiczyć mięśnie brzucha i klatki.
    Moje pytania to :
    -Jak mam się odżywiać do treningu?
    -Jak trenować mięśnie brzucha i klatki w warunkach domowych i dopisać ile razy w tygodniu i po ile serii?
    -I ostatnie co mam jeść aby przytyć?
    Chciałbym abyście mi podali jakiś link do video jak ćwiczyć mięśnie brzucha i klatki bo jestem w tym ciemny.
    A i nie chcę kupować żadnych odżywek.

Z góry dzięki.
    Najlepiej ćwiczyć całe ciało a nie tylko dwie partie ciała. Jeść trzeba zawsze więcej niż bez treningu. Zjedz z godzinę przed i po treningu cały następny dzień odpoczywaj żeby mięśnie się zregenerowały.
    Świetna sylwetka już w 30 dni. Najkrótszy czas z możliwych, w jakim możesz osiągnąć sukces treningowy. Żeby zacząć budować mięśnie musisz najpierw spalić tkankę tłuszczową. Możesz trenować zarówno na siłowni lub tak jak Ja w domu. Koszt trenera wirtualnego jest bardzo tani bo to tylko 30 złotych miesięcznie. Jeżeli chcesz mieć super sylwetkę, ekstra figurę możesz do mnie śmiało pisać. Jedno pytanie może odmienić twoje życie.

Senior Member
    Proponuje regularne chodzenie do klubu fitness ok 3 razy w tygodniu + dodatkowo ćwiczenia w domu 5 razy w tygodniu po 1 godzinę. Dobrze by bylo zapyta rowniez profesjoalnego trenera personalnego, w Saturn Fitness (Warszawa Targówek) jest taka możliwość.

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów