Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: cellulit

Junior Member

cellulit

Blagam niech ktoś mi pomoze ,doradzi.Jestem bardzo szczuplą osobą waże zaledwie 44 kilo przy 160 ( tak jestem chuda) ale mam straszny cellulit na udach i posladkach .owszem nie odżywiam sie za zdrowo ale nie jem takze duzych porcji .w mojej diecie sa i warzywa i owoce torche nabiału i od czasu do czasu fast-food :/ Mama zamiar zrezygnowac ze "złego " jedzenia. ale co dalej?? Cwiczenia?? masaże??prosze o porade

Mogą pomoc masaże, ale też warto z tym udać się do prywatnego lekarza na opinię i pomoc.
    www.open-info.eu

Junior Member
    odświeżę trochę wątek, bo cellulit chyba dotyka już każdą z nas..ehh a hmm przy takiej wadze i mieć duży cellulit..nie wiedziałam. na pewno ćwiczenia bardzo dobrze działają - głownie bieganie, jazda na rowerze czy pływanie. poza tym drogie panie odpowiednie, zdrowe odżywianie: dużo warzyw, ryb, wody, mało kawy i papierosów. ponadto możemy przeciez wybierać teraz w różnych zabiegach, moją uwagę zwrócił zabieg na cellulit z wykorzystaniem terapii ciepła - przy pomocy accentu lub harmony. napina i ujędrnia skórę.

Senior Member
    Ja już się przyzwyczaiłam do tego, że posiadam cellulit. Takie życie!

Uprawnienia umieszczania postów