Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Fitness Praca Licencjacka

Junior Member

Fitness Praca Licencjacka

Hej!!

Piszę pracę licencjacką na temat fitnessu. Dokładny temat to: "Fitness jako forma rekreacji ruchowej u kobiet".

Ostatnio bardzo dużo się mówi jak i uczęszcza na zajęcia fitness, dlatego też wybrałam taki temat pracy.
    Bardzo proszę o pomoc, potrzebne mi są materiały do napisania pracy. Czy zna ktoś może godne polecenia i przydatne książki/prace naukowe, źródła czy cokolwiek na temat fitnessu.

Proszę o pomoc jest dla mnie bardzo ważne i czekam na jakieś propozycje.

Pozdrawiam

Junior Member
    Cześć
    Spokojnie mogę Ci polecić książkę w linku poniżej.
    http://www.weltbild.pl/fitness-zdrow...p11005527.html
    Autorka jest dietetyczką naszej Kadry Narodowej w Kulturystyce i Fitness oraz świetną instruktorką zarówno kulturystyki jak i fitness.
    Ta książka też jest całkiem fajna, tytuł taki sam, inny autor:
    http://www.dobreksiazki.pl/b9168-fit...ie-i-uroda.htm
    Czytałem obie, obie są godne polecenia ale ta pierwsza jak dla mnie jest najlepsza
    I tu jeszcze na chomiku znalazłem jakieś pozycje, przejrzyj sobie może któraś będzie godna uwagi.
    http://chomikuj.pl/Princess18_rulezz...-+FIZJOTERAPIA...!!!
    Polecam również miesięcznik "Wychowanie fizyczne i zdrowotne" które na pewno znajdziesz w bibliotece uczelni medycznej bądź sportowej. Jest tam sporo ciekawych tematów dotyczących zdrowia i aktywności fizycznej. Sam korzystałem z materiałów tam zawartych przy pisaniu pracy magisterskiej.

Junior Member
    Fitness robi się coraz bardziej i bardziej popularny, akademie przeżywają oblężenie...

Cytat Zamieszczone przez klakla89 Zobacz posta
    Hej!!

Piszę pracę licencjacką na temat fitnessu. Dokładny temat to: "Fitness jako forma rekreacji ruchowej u kobiet".

Ostatnio bardzo dużo się mówi jak i uczęszcza na zajęcia fitness, dlatego też wybrałam taki temat pracy.
    Bardzo proszę o pomoc, potrzebne mi są materiały do napisania pracy. Czy zna ktoś może godne polecenia i przydatne książki/prace naukowe, źródła czy cokolwiek na temat fitnessu.

Proszę o pomoc jest dla mnie bardzo ważne i czekam na jakieś propozycje.

Pozdrawiam
    Witam

Pisałam na podobny temat : Fitness - ćwiczenia kształtujące sylwetkę u kobiet z nadwagą.

Bardzo dużo jest książek na ten temat. Ja najwięcej korzystałam z pism naukowych " LIDER " itp. Polecam przejsc się do czytleni na uczelni Tam sporo pewnie tego jest

Junior Member
    I bardzo dobrze. Teraz przeciętny człowiek siedzi na tyłku więcej niż jest w ruchu. Trzeba nadrabiać po pracy!

Cytat Zamieszczone przez rhino Zobacz posta
    Fitness robi się coraz bardziej i bardziej popularny, akademie przeżywają oblężenie...
    Zgadzam się z Tobą. Teraz większość kobiet wybiera fitness, już powoli rezygnują z siłowni itd...

Junior Member
    Bardzo proszę o uzupełnienie tej ankiety - dotyczy uczęszczania kobiet na zajęcia fitness:
    studentswatch.pl/rozwiaz-ankiete/5370c1a2-6020-49fc-ad0b-25d55992c7d0

Z góry dziękuję

Junior Member
    A Chodakowska coś chyba też napisała o fitness. Tylko nie wiem, czy promotor zaakceptuje taką pozycję.

Senior Member
    warto spróbować

Angry

No i jak wyszła ta twoja praca dyplomowa ? Bo akurat temat jest bardzo ciekawy i mi się zdecydowanie podoba - można tutaj wiele rzeczy napisać i nie trzeba nawet korzystać z jakiś specjalnych książek tylko po prostu można wszystko pisać głowy i najważniejsze, żeby to było dobrym językiem stylistycznym opisanym

Dobry zwyczaj odzyskiwanie odszkodowań najpiew sprawdz!
    Ostatnio edytowane przez Prokeesha76 ; 05-05-2015 o 13:52

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów