Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: piłka ręczna czy rugby?

piłka ręczna czy rugby?

zastanawiam się do jakiej sekcji się zapisać co myślicie o tych dyscyplinach lubie sport kontaktowy ale sztuki walki odpadają wiec pozostają te 2 dyscypliny z tym że piłka ręczna jest bardziej popularna i ku niej chyba będe się skłaniał

Co wolisz to wybierz, ja bym wybrał tenisa stołowego :-)
    www.open-info.eu

Junior Member
    W szkole grałem w piłkę ręczną plażową. Polecam, bardzo fajny sport

Junior Member
    U nas rugby nie jest chyba zbyt popularne, niewiele jest pewnie osób, które są w tym dobre...

Racja,w naszym kraju o wiele bardziej masową dyscypliną gier zespołowych jest piłka ręczna. Nie powiem,bo czasem takze lubię w to zagrać,jednak jest to też bardzo kontaktowy i kontuzjogenny sport...

Rugby to u nas stosunkowo nowa dyscyplina gier zespołowych,która cały czas się rozwija,co innego piłka ręczna- dużo starsza,w której odnosiliśmy wiele sukcesów. Od jakiegoś czasu nie idzie nam,ale moim zdaniem to tylko przejściowe załamanie
    www.citysport.com.pl - obuwie sportowe.

[url=http://citysport.com.pl]obuwie sportowe Adidas,Nike[/url]

Junior Member
    W piłkę ręczną grałem w czasach szkolnych i nadal mi pozostał sentyment .

Senior Member
    Cytat Zamieszczone przez katrolajna Zobacz posta
    zastanawiam się do jakiej sekcji się zapisać co myślicie o tych dyscyplinach lubie sport kontaktowy ale sztuki walki odpadają wiec pozostają te 2 dyscypliny z tym że piłka ręczna jest bardziej popularna i ku niej chyba będe się skłaniał
    Aktualnie, sama trenuje rugby, jest to bardziej sport kontaktowy można by rzecz, że brutalniejszy niż piłka ręczna, więcej biegania gdyż jest większe boisko, to z pewnością dla mnie coś nowego bo swoją przygodę z piłką ręczną zakończyłam już dawno temu. Najlepiej jak się przekonasz idąc na jeden trening by zobaczyć choć na czym w małym stopniu to polega.
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Junior Member

Cool

Ciężko stwierdzić zależy wszystko też do czego mamy bliżej dojechać lub dojść. JEdnak jeśli mamy blisko do tego i do tego to uważam, że chyba lepiej jest uprawiać piłkę ręczna bardzo fajny sport ale nie dla wszystkich raczej tam już wagę trzeba mieć tak powyżej conajmniej 70 kg a nawet znacznie więcej.

Ostatnio edytowane przez THEJA78 ; 04-03-2015 o 19:46

Thumbs up

U nas w Polsce mało kiedy można się spotkać z tym, że ktoś gra w rugby hehe Kiedyś jednak jak byłem młodszy i w liceum byłem(klasa maturalna) to po prostu się zbieraliśmy z chłopakami największe byczki w szkole i sobie graliśmy w to rugby czasem naprawdę było ostro bo to jest sport bardzo brutalny i bardzo kontaktowy - jak ktoś z nim zaczyna przygodę to się musi mocno zastanowić czy warto

Ostatnio edytowane przez bestezekiel93 ; 29-04-2015 o 12:09

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów