Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: piłka ręczna czy rugby?

Obydwie dyscypliny są bardzo ciekawe,natomiast ja polecam skupić się takze na piłce nożnej,z doświadczenia wiem że chłopcy uwielbiają właśnie ten sport,a koszulki piłkarskie oraz pozostałe akcesoria znajdziecie u nas,zapraszamy

Zarówno rugby, jak i piłka ręczna to bardzo wymagające pod względem fizycznym dyscypliny zespołowe. Oczywiście niezwykle istotna jest również taktyka. Główna różnica polega na tym, że w piłkę ręczną gra się na zamkniętej hali sportowej, a rozgrywki rugby toczą się na świeżym powietrzu.

Junior Member
    Chyba jednak piłka ręczna, rugby za bardzo kontuzyjne jest, jak na moje gusta:-) chociaż oglądać lubię, ale za żadne skarby świata nie chciałabym być na miejscu zawodników:-) ale dla oka to bardzo przyjemny sport:-)

A czym w ogóle się różni piłka ręczna od rugby? Żadna z tych dwóch dyscyplin mi nie pasuje. Jeśli już miałaby być to piła, to albo siatkowa, albo tenis ziemny.

Junior Member
    Ja tam wole piłkę ręcznąMoim zdaniem łatwiejsza niż ragby.

Wybrałabym ręczną. Genialny sport

Junior Member
    Polecam Rugby,sam gralem kilka lat. Bardzo ciekawy sport,nie ma tam żadnej symualcji jak w pilce noznej. Przeciwnik ma do przeciwnika ogromny szacunek.

Mając tylko i wyłącznie te dwie dyscypliny do wyboru,zdecydowanie bardziej podoba mi się piłka ręczna która wg mnie ma większy sens niż w przypadku rugby. Przyznam,że zasady tej gry nie są dla mnie tak do końca jasne...

Junior Member
    Zależy co lubisz. Natomiast jeżeli chodzi o wiązanie z tym przyszłości no to piłka ręczna, ponieważ jest zacznie bardziej promowane w Polsce, chociaż i rugby pomału odnosi sukcesy w naszym kraju.

Jasne,że wszystko jest kwestią gustu,ale jednak generalnie rzecz biorąc bliższą dyscypliną będzie dla nas piłka ręczna,nie sądzicie? Jeżeli mam wybierać to również skłaniam się ku niej zamiast rugby.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów