Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: Wakacje w Polsce

Junior Member

Angry

Polska ma wiele do zaoferowania przez cały rok. Mamy góry, lasy, morze, parki narodowe i krajobrazowe, wiele zabytków historycznych, a nawet pustynię (Pustynia Błędowska). Oczywiście baza noclegowa w niektórych rejonach naszego kraju nie jest jeszcze odpowiednio rozwinięta, ale z roku na rok sytuacja ulega poprawie.

Moja blogosfera to http://nikifor.blogx.pl/, czytaj i komentuj!
    Ostatnio edytowane przez MavisWro83 ; 22-06-2015 o 10:36

Smile

Tak bardzo fajnie jest w Polsce mamy tutaj wszystko góry, morze, lasy, jeziora : ) i do tego jeszcze mamy takie piękne kobiety w tych miastach ; )) jak jeszcze byłem młodszy to bardzo chętnie jeździłem sobie do Mielna bo tam zawsze było pięknych takich Polek, że naprawdę bardzo ciężko mi było zdecydować do której najlepszej podejść

Odwiedź tego bloga http://mansfetd.blogan.pl/. Autor będzie bardzo wdzięczny.
    Ostatnio edytowane przez superlayne71 ; 24-06-2015 o 12:31

Junior Member

Smile

Ja polecam Bieszczady. Nie jest to tak popularny kierunek jak Tatry, a co za tym idzie jest tam o wiele spokojniej. Ograniczony ruch turystyczny to oczywiście zaleta, gdyż można w takich warunkach lepiej wypocząć i wyciszyć się. Ceny również są dosyć przystępne.
    Ostatnio edytowane przez Mcching88 ; 26-06-2015 o 14:51

Bieszczady no tak tak fajnie fajnie wiem z opowieści bo jakoś sam tam nigdy po prostu nie byłem tylko widziałem na zdjęciach. Jeśli chodzi o mnie to jakoś tak po prostu dobrze jest się wybrać do naszych sąsiadów czyli po prostu do czech a dokładniej to do Pragi bo akurat po prostu tam można dobrze spędzić czas : D

Powinniśmy skupiać się na urokach naszego kraju, a nie zagranicy, a dodatkowo teraz nie wiadomo zupełnie, gdzie jest bezpiecznie. I nawet przez wzgląd na ostatnie wydarzenia, ja absolutnie nie mam zamiaru wyruszać poza granice Polski! Wolę biegać po moich dobrze znanych działeczkowych ścieżkach i nie martwić się bombą w plecaku! A polska jest taka piękna, szczególnie nad morzem, szczególnie podczas sztormu!:-)

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez nala Zobacz posta
    Też należę do fanów odkrywania pięknych zakątków w naszym kraju. Lubię podróżować po Polsce i zwiedzać coraz to nowsze miejsca. Często wchodzę na ideatur.pl i patrzę gdzie można się wybrać na kolejny weekend. Jest to naprawdę świetne spędzanie wolnego czasu.
    Polska jest tylko dla koneserow i oczywiście dla turystów. Zjeżdżają do nas ludzie z całego świata podziwiać nie tylko zabytki w dużych, starych miastach, ale właśnie pobyć w specyficznym polskim klimacie, przyrodzie. My tego nie doceniamy.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Mcching88 Zobacz posta
    Ja polecam Bieszczady. Nie jest to tak popularny kierunek jak Tatry, a co za tym idzie jest tam o wiele spokojniej. Ograniczony ruch turystyczny to oczywiście zaleta, gdyż można w takich warunkach lepiej wypocząć i wyciszyć się. Ceny również są dosyć przystępne.
    A jakie fajne miejsca możecie polecić w Bieszczadach? Wybieram się juz tam chyba ze 20 lat, jeszcze od czasow harcerskich, kiedy co druga piosenka ktorą śpiewaliś my była wlaśnie o bieszczadach, bieszczadzkich traktach ip. W te wakacje już muszę pojechać!

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez SZEFRUTHIE75 Zobacz posta
    Powinniśmy skupiać się na urokach naszego kraju, a nie zagranicy, a dodatkowo teraz nie wiadomo zupełnie, gdzie jest bezpiecznie. I nawet przez wzgląd na ostatnie wydarzenia, ja absolutnie nie mam zamiaru wyruszać poza granice Polski! Wolę biegać po moich dobrze znanych działeczkowych ścieżkach i nie martwić się bombą w plecaku! A polska jest taka piękna, szczególnie nad morzem, szczególnie podczas sztormu!:-)
    Zjednej strony niby tak, ale jeśli mamy na wszystko patrzyć pod kątem bezpieczeństwa, to nawet w mieszkaniu jest niebezpiecznie bo sufit spadnie na głowę albo wpadną wlamywacze. W Polsce nie jest najgorzej z tym bezpieczeństwem, bez parannoi !

Wakacje są zawsze fajne. Czy to w Polsce czy za granicą. Uwielbiamy polskie Bieszczady i Góry Stołowe. Lubimy Mazury. Ale nad ciepłem morze też lubimy jeździć. Najlepiej to tak raz tu raz tu. I wtedy za każdym razem coś innego, inne knajpy, inne jedzenie. Ważne, żeby kaski trochę było i wakacje są super.

Ja również spędzam urlopy w Polsce. Nie potrzebuję palm i skwaru by cieszyć się wolnym czasem. Doceniam piękno zachodów slońca nad Bałtykiem, zapach naszych lasów i czystość jezior. W tym roku pierwszy raz jade z rodziną na Mazury i już nie moge sie doczekać.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów