Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: pompki

Junior Member

pompki

hej,

Przygotowuję się do swojego pierwszego kursu instruktorskiego, zajęcia ze sztangami (cos jak Body Pump). Ogolnie cwicze codziennie, od dwoch lat, wiec z kondycja nie jest zle, ale wciaz czuje, ze nie daje rady z pompkami, zwlaszcza tzw. triceps push up.

Codziennie jestem w klubie fitness/silowni, macie moze jakies cwiczenia pomagajace poprawic kondycje (liczbe powtorzen) pompek wlasnie?

Bede wdzieczna,

Aga

Może wyciskanie na klatkę ?

Senior Member
    Może którąś z partii ciała zaniedbujesz- jest słabsza, przy pompkach są najważniejsze ręce i mięśnie brzucha.
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Hej, przede wszystkim ćwiczenia na klatkę piersiową wszelkiego rodzaju oraz ćwiczenia na ręce, żeby je wzmocnić. Pamiętaj, że aby w pełni i wszechstronnie rozwinąć i wzmocnić mięśnie klatki piersiowej oraz rąk, należy atakować je pod różnymi kątami:-) czyli zróżnicować wszelkie ćwiczenia:-)

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Żeby poprawić umiejętności w pompkach, najlepiej wykonywać pompki
    Mówię serio - ja tak robiłem i w ciągu miesiąca z 20 zacząłem robić 28-30.
    Ostatnio edytowane przez miturion ; 28-04-2015 o 14:36

Senior Member
    Możesz zacząć robić tzw. pompki damskie, opierając nogi zgięte w kolanach na podłodze, tułów prosty i "pompujesz". Polecam też aplikację na telefon "100 pompek", która dostosowuje trening do Twoich możliwości, stopniowo zwiększając powtórzenia w seriach (na początku wykonujesz test, w którym robisz maksymalną liczbę powtórzeń).
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Junior Member
    Jeżeli chodzi o pompki warto zastosować trening systemem GTG - poczytaj o tym

Facebook Autoposter

Make your Blog RSS Feed for Blog Autoposter .

Uprawnienia umieszczania postów