Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Dieta.

Dieta.

Dobra. Wiem już jak ćwiczyć, ale nadal nie wiem jednego. Co, kidy i w jakich ilościach jeść?? W tej chwili jem bardzo dużo ale po mnie tego nie widać. Ważę 70kg i mam 180cm wzrostu. Sylwetka też nie jest zła ale chciałbym przybrać trochę ciała. Jak narazie przez półtora roku ćwiczeń, ale takich nie systematycznych przybrałem 8kg, ale teraz stoje w miejscu. Masz coś ciekawego werych??

Drogi Threexterze!!

SPOSOB JEST JEDEN: DODATNI BILANS KALORYCZNY

a) WHO, IZZ -> 2gB/kg masy ciala, 4-5g WW, 1,5T (policz zapotrzebowanie ze wzorow ktore sa w odzywianiu i tluszcz dobierz do tego)

b) Ellis -> 2gB, 1gWW, Tluszczu tyle aby byl dodatni bilans kaloryczny.

ps dlaczego taki post w dziale kulturystyka? :evil:

werych oki, ale mi chodzi bardziej o to abyś mi napisał np. na śniadanie owsianka do szkoły 50g ryżu i pierś z kurczaka itp. napisze Ci ile jem a Ty jak możesz to napisz co i jak mam zmienić. a więc: na śniadanie bułka z wędliną do szkoły 3 takie bułki. w domu na obiad dużo kartofli i jakiś kotlet czasami jakaś zupa. na kolację z 10 kanapek z wędliną albo jajecznica z 6 jajek+cebula+boczek. czasami naleśniki albo placki. w między czasie jakieś słodycze albo coś innego. wiem że to taki wywód na temat mojego dnia ale może teraz Ci będzie łatwiej. z góry dziękuje i czekam. THREEX.

jedno sie rzuca w oczy - malo bialka i tluszczu, duzo wegli

No o stary co byś mi polecił?? Co mam jeść i kiedy? Jakieś konkrety? No bo ogólnie to ja sobie umiem przeczytać. Co byś mi zaproponował? Tylko rozsądnie z kasą bo nie zbieram jej z drzewa. Jeszcze raz dzięki. THREEX.

b)
    I posilek:
    jajecznica

II posilek
    mieso + warzywo

III posilek
    ryba

IV posilek
    twarog ze smietana

a)
    I posilek
    chleb razowy z wedlina i warzywem

II posilek
    mieso + warzywa

III posilek ryba + warzywa

IV posilek
    twarog z maslanka

pamietaj ze tyjemy przy dodatnim bilansie kalorycznym

chcesz przytyć? To dziwne, bo większość osob chce schudnąć.
    Ale to nic
    Na przytycie mam ZDROWY sposób.
    Oprócz tradycyjnych posiłków pijesz 3x dziennie koktajl odżywczy. Otrzymujesz niezbędne witaminy i prawidłową masę ciała. I to wszystko.
    Skąd wziąć ten posiłek? Po prostu daj znać.

Może warto pójść do dietetyka by Ci dobrał odpowiednia dietę?

Ważne jest aby przybrać na wadze w zdrowy sposób- czyli jedząc zdrowe produkty ale bardziej kalorycznie. Powiem Ci jednak że Twoja waga wydaje mi się optymalna do wzrostu i nie powinieneś na siłę starać się jej podwyższyć.

Uprawnienia umieszczania postów