Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: krem NIVEA

Junior Member

krem NIVEA

Witam!
    Chciałabym poznać opinię specjalisty dermatologa bądź kosmetologa, kosmetyczki o tym podstawowym kremie NIVEA w puszce.
    Prawie wszyscy bardzo go zachwalają. Na stronie NIVEA piszą, że jest on doskonały dla każdego rodzaju cery ale z tego co wiem, to jest to raczej tłusty krem, więc chyba nie bardzo nadaje się do tłustej, czy mieszanej cery. Czytałam także, że ten krem raczej wysusza niż nawilża, bo ma on w sobie dużo wody, czy to prawda??
    Czy jest to rzeczywiście krem, który można używać przez całe życie bez obaw, że nasza cera się zniszczy??
    Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję i pozdrawiam.

Junior Member
    od nivea napewno ci sie cera nie zniszczy, od zycia sie zniszczy :-)

a co do tego ze prawie wszyscy zachwalaja ten podstawowy krem nivea... nie zgodze sie gdyz wsrod moich znajomych jest tylko jedna osoba ktora pozytywnie o nim mowi i to w konteksie swojej babci ktora go uzywala do masowania skory szyi i bardzo dlugo dzieki temu ( masazom i kremu) miala ja jedrną :-))

Ja zaś czytałam, że ten podstawowy krem nie ma za ciekawego składu.

Wszystkie kremy nie koniecznie mają dobre działanie i zasadowe, na jedno działają na inne mogą szkodzić. Raczej nie z zewnątrz ale od środka powinno się pielęgnować.
    www.open-info.eu

Senior Member
    Krem ma być po prostu łagodny i taki też jest podstawowy Nivea w puszcze. Jeżeli szukasz czegoś o dobrym składzie,to zajrzyj na nasza stronę KolagenColway.com napewno coś wybierzemy.
    www.KolagenColway.com

Senior Member
    Hmm...ja tam wolę bardziej lekkie kremy.

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    opinie o kremie nivea znajdziesz na wizazu

Arrow

Też mam cerę mieszaną, używałam Nivea creme na noc, na policzki i nie polecam- strasznie mi zapychał pory. To najlepszy dowód na to, że nie nadaje się do cery mieszanej czy tłustej. Choc ja mam mieszaną, czasami przesuszoną, wtedy nakładam krem na noc dośc grubą warstwą i nigdy nie zdarzyło mi się, żeby zapchał mi pory. Widac to bardzo indywidualna sprawa.

Zmienisz zdanie http://antoninaiarchitektura.bloog.p...nku,index.html zaglądnij!
    Ostatnio edytowane przez DeedeeWks86 ; 03-05-2015 o 20:34

Wink

To prawda, że ten krem nie nadaje się do wszystkich typów skóry. Ogólnie rzecz biorąc to raczej nie polecam stosowania go do skóry twarzy. Ja zawsze smarowałam nim skórę w okolicy łokci oraz kolan, żeby ją trochę natłuścić i odżywić w tych miejscach. Na twarz go nie nakładałam.

Masz czas ? Zajrzyj na mojego bloga http://naszklientnaszpan.blogx.pl/20...powac-w-sieci/.
    Ostatnio edytowane przez Promaurita89 ; 01-06-2015 o 18:04

Junior Member
    Krem Nivea - ok, ale tylko do ciała. Do twarzy nigdy bym go nie użyła, ponieważ zawiera parafinę, a w związku z tym zapycha skórę i powoduje wypryski i zaskórniki. Słyszalam, że wiele dziewczyn używa go jako odżywki do włosów - tu może się sprawdzić jako zabezpieczenie przez uszkodzeniami, właśnie ze względu na posiadaną w składzie parafinę.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów