Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Drogerie w których warto robic zakupy, to...

Junior Member

Drogerie w których warto robic zakupy, to...

No właśnie, jakie jest Wasze zdanie na ten temat. W jakich drogeriach warto robić zakupy i dlaczego. Ja dość często robię zakupy w drogerii Sekret Urody, bo mam blisko i fajne są w niej ceny.

Junior Member
    w Internetowych :-)

Ostatnio Wiecejnizeko.pl ( kocham ich za gratisy)

Coraz czesciej tak robie ogladam w rossmanie, superpharm co jest a potem znajduje na net, choc ja przechodze na ekologiczna pielegnacje a tego nei ma wiele w drogeriach

Cytat Zamieszczone przez Kwiati Zobacz posta
    w Internetowych :-)
    Ostatnio Wiecejnizeko.pl ( kocham ich za gratisy)
    Mogę być niedyskretna i zapytać co kupiłaś w tym sklepie? Część produktów znam głównie spożywka (miody) ale interesują mnie też kosmetyki?I pod tym względem - kosmetyków naturalnych, organicznych jest spory wybór.

Junior Member
    A nie ma problemu :-)
    Kupilam maslo do ciala Shelife z Mango.... Pachnie zniewalajaco ale najwazniejsze jest to ze doskonale sie wchlania i nawilza skore. Uzywam go do rąk i jako balsam do ust, oraz na nozki ktore mam mega suche ( z tym ze na nozki to takie klasyczne 100% bez dodatkow)

Uzywalas kiedys takiego czytego masla?

Dostalam tez probeczkę 100%pure ale jescze nie zuzylam

Czyste masło shea jest ciężko dostać. Raz kumpela mi sprezentowała, przywiozła z uk. Ale ty masz z masło z mango tak? Najchętniej to bym kilka próbek od nich zamówiła. A długo czekałaś na realizację? Widziałam, że teraz promocje świąteczne chyba się skuszę jak cena niższa. Poza tym na fb ludzie pozytywnie oceniają ich produkty.

Ja kupuję w drogeriach stacjonarnych i sieciowych, na zakupy przez net nie mam czasu, bo przeważnie kosmetyk jest mi potrzebny na już :P Superpharma ma fajny program lojalnościowy, dużo zniżek dla klubowiczów

Junior Member
    ostatnio nie kupuję w drogeriach, zdecydowałam się na kosmetyki naturalne, a w sieciówkach są trudno dostępne. Za to w internecie można je łatwo zamówić, polecam produkty Ecoplant

Senior Member
    Jeżeli chodzi o zakup kosmetyków,to również polecam sklepy internetowe. Raz,że mamy tam o wiele większy wybór,a dwa niższa cenę. Szczególnie teraz kiedy są styczniowe wyprzedaże,więc warto. Zapraszam także na naszą stronę KolagenColway.com chętnie pomogę w wyborze.
    www.KolagenColway.com

Junior Member
    Również kupuję w sklepie internetowym. Szybciej i łatwiej coś znaleźć Obecnie zakupy robię w drogerii HB i naprawdę cenię sobie ich kosmetyki.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów