Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Drogerie w których warto robic zakupy, to...

Senior Member
    Teraz w wielu sklepach jak i drogeriach internetowych,można spotkać atrakcyjne promocje oraz zimowe wyprzedaże,wiec tym bardziej zachęcam do robienia zakupów właśnie tą drogą.
    www.KolagenColway.com

Junior Member
    ja coraz częściej korzystam z możliwości robienia zakupów internetowych, czytając artykuł http://powabnapani.blogspot.com/2013/02/drogerie-i-apteki-internetowe-dla.html stwierdziłam, że chyba najważniejsza jest dla mnie oszczędność czasu przy tej formie robienia zakupów

Junior Member Awatar Agitopl
    Kupowanie kosmetyków w sklepach internetowych jest bezpieczne, ale należy pamiętać, aby kupować ze sprawdzonego i wiarygodnego źródła. Duże sklepy internetowe zapewniają nie tylko oryginalne produkty, ale także mogą pozwolić sobie na spore obniżki cen

Junior Member
    rossmann i hebe w jednej i drugiej zawsze jest sporo promocji

Senior Member
    Zapraszam na naszą stronę,gdzie znajdziecie szeroki wybór kosmetyków opartych na bazie kolagenu,są bardzo skuteczne. W razie pytań chętnie odpowiem na forum
    www.KolagenColway.com

Junior Member
    Staram się unikać stacjonarnych drogerii, zwłaszcza tych dużych. Otwierane kosmetyki, "testowane" kremy, balsamy, tusze, dezodoranty... :/ Zdecydowanie bardziej wolę zakupy przez internet i allegro czy też sklepy typu supplite. Przynajmniej nie są "testowane" dziesiątki razy

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    Witam,
    moja dziewczyna zrezygnowała już z chodzenia do drogerii. Teraz kupuje kosmetyki przez internet. Bez problemu znajduje tańsze kosmetyki i nie musi tracić czasu na poszukiwania w sklepach i stanie w kolejkach.
    Ostatnio edytowane przez marcinwroblewski ; 17-07-2014 o 11:29

Junior Member
    ze mną jest roznie, raz kupie przez internet a innym razem w zwykłym sklepie

Senior Member
    Kupując w sklepie internetowym możesz liczyć na zdecydowanie niższą cenę i szeroki wybór,my także wprowadziliśmy teraz kilka ciekawych,jesiennych promocji,zapraszamy serdecznie
    www.KolagenColway.com

A ja chodzę do NaTury, Rossemana oraz innych

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów