Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Drogerie w których warto robic zakupy, to...

Ja kupuję w rossmanie i w drogerii natura. Czasem też korzystam z aptek internetowych, gdzie zdarza mi się kupować kremy, szampony itp.

Junior Member
    Ja głównie odwiedzam Zielarnie i sklepy z kosmetykami naturalnymi, ale jeżeli chodzi o drogerie to najczęściej idę do Sueprpharma i Rossmana . Fajne promocje, czasami zestawy, w Rossmanie lubię akcję minus 40%- zawsze wtedy się obłowię . Poza tym czasami chodzę do Hebe i Natury - tu głównie ze względu na niektóre marki, których w innych drogeriach nie ma.

Junior Member
    Tylko kupuję przez neta i nigdzie więcej. Ceny on-line są zdecydowanie tańsze jakby miał kupować gdzieś w sklepie stacjonarnym. Zawsze jak potrzebuję jakiegoś specyfiku to patrzę na allegro i patrzę również na porównywarce typu skąpiec czy też nokaut. Wtedy już wiem mniej więcej co ile kosztuję i to zamawiam.

Ja wiel rzeczy kupuje w Rossmanie. Dodatkowo korzystam z ofert Hebe oraz Dallas ale tam zazwyczaj perfumy bo są dobrej jakości i długo utrzymują się na skórze.

Junior Member
    Dobre forum, ja osobiście kupuje w Super Pharm oraz w Rossmannie, ale jest też Wispol, jest dużo sklepów internetowych lecz tam nie można nić sprawdzić ani wypróbować, dlatego ważne jest jednak, samu coś wybrać z półki

Junior Member
    Ja najczęściej robie takie zakupy w duzych marketach jest czesto dużo promocji. Jeśli natomiast byłby taki sklep, który sprowadzałby towary z Niemiec, a ceny bylyby konkurencyjne, to pewnie bym kupowala.
    Dla mnie jeszcze ważne jest, abym do sklepu mogła podjechać samochodem i z zaparkowaniem nie byłoby problemu.

Najczęściej kupuje kosmetyki w Naturze!!!!
    zawsze są fajne i ciekawe promocję i mam nie daleko do tej drogeri
    Ale również w ROSMANIE tam jest w czym wybierać -ten sklep Wam bardzo polecam bo sa bardzo niskie ceny a to samo co w innych drogeriach

Junior Member
    SuperPharm i warto wyrobić sobie ich kartę bo często dostaje się fajne kupony zniżkowe.

Junior Member
    Ja zazwyczaj kupuję w rossmanie i w drogerii natura, bo tam zawsze znajdę to czego potrzebuję Czasem też zdarzy mi się coś kupić w douglas.
    Ostatnio edytowane przez julia98 ; 05-04-2016 o 13:52

Ja stawiam na dobre drogerie i sklepy internetowe,gdzie wiele rzeczy w tym przede wszystkim kosmetyków,można kupić w zdecydowanie niższej cenie. Sam wybór również jest bardzo szeroki.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów