Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Drogerie w których warto robic zakupy, to...

Zdecydowanie Natura. Duży wybór, dobre ceny, sporo promocji, warto przeglądać na bieżąco gazetki, bo często mają -40% albo i więcej na różne kosmetyki. Do tego mają klub Natury, taki program lojalnościowy, w którym są dodatkowe promocje na wybrane produkty. Poza tym jest tam sporo fajnych marek, których nie widziałam w innych drogeriach.
    Ostatnio edytowane przez czarna84 ; 19-07-2016 o 21:32

Junior Member
    Najczęściej kosmetyki kupuję w naturze. Jest duży wybór i czasem można trafić na promocję. Zdarzy mi także robić zakupy w rossmanie.
    Ostatnio edytowane przez justynka45 ; 28-07-2016 o 14:27

Junior Member
    Jeżeli mowa o sprawdzonych i godnych zaufania drogeriach w których warto robić zakupy,to najczęściej wybieram to internetowe,gdzie zawsze mam pewność co do niższej ceny oraz wysokiej jakości tamtejszych produktów,kosmetyków.

Junior Member
    Superpharm ma chyba najwięcej promocji

Ja unikam dużych drogerii sieciowych gdzie kosmetyki są droższe i często ich jakość , skład też nie powala na kolana, na rzecz tych mniejszych i dobrych drogerii lub sklepów internetowych co do których mam zaufanie. Naturalne i sprawdzone kosmetyki znajdziecie na Eko-logiczny.pl zapraszamy

jak dla mnie Hebe, superpharm i rossman- najlepsze promocje można tam spotkać

Ja bardzo często korzystam z drogerii online, szczególnie jeżeli chodzi o lakiery hybrydowe które w stacjonarnych sklepach są strasznie drogie. Wolę zrobić zakupy przykładowo na: https://nox-nails.pl/ i zaoszczędzić, a przy tym mieć produkt na prawdę wysokiej jakości.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów