Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dieta Dukana niebezpieczna dla zdrowia

Junior Member

Dieta Dukana niebezpieczna dla zdrowia

Hej! Witam na forum, dopiero niedawno was znalazłam, moje prawdziwe imię to Aga i piszę do was ponieważ jestem dosyć zainteresowana tematyką odchudzania. Ostatnio natrafiłam na ciekawy artykuł o tym że dieta Dukana jest niebezpieczna dla zdrowia - czuję się w obowiązku poinformować o tym wszystkich, bo dieta ta wyrządziła mi niemałe szkody.

Oczywiście chudłam, ale jakim kosztem... szkoda zdrowia!

Mam do was gorącą prośbę, pomóżcie rozpowszechnić ten artykuł wśród wszystkich odchudzających się. Może dzięki wam ktoś nie zmarnuje swojego zdrowia. Ja cały czas czuję przykre skutki tego idiotyzmu jaki popełniłam korzystając z rzekomo cudownego sposobu Dukana na odchudzanie. Na szczęście w odpowiedniej chwili zorientowałam się że coś jest nie tak.

Proszę, wklejcie w swoją forumową stopkę
    [ url=http://www.fit-up.pl/?id=86&kat=4]Dieta Dukana[ /url] niebezpieczna dla zdrowia.
    (Usuń spacje po "[")

W ten sposób możecie komuś pomóc ustrzec się przed głupotą życia. Ja już się ocknęłam, pomóżcie innym.

Junior Member
    oczywiście, że DD jest niebezpieczna dla zdrowia - tłuszcz jest przecież niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu! Zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy całkowicie wykluczają tłuszcze z diety - przecież chodzi o to, żeby wybierać te właściwe, nienasycone (w olejach roślinnych, np. rzepakowym) zamiast nasyconych (tłuszcze zwierzęce) - wtedy są nie groźne dla figury i co ważniejsze - zdrowia

Junior Member
    ten temat juz gdzieś był na forum.

Uprawnienia umieszczania postów