Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Jaki rodzaj fitnessu wybrać?

Junior Member
    Dla poprawy kondycji koniecznie zajęcia aerobowe na siłowni oraz aerobik i step, możesz też spróbować zajęć z Zumby, wyciska konkretne poty i są troszkę bardziej skoczne. Przy okazji poprawy kondycji zgubisz mimochodem troszkę tłuszczyku. Dla poprawy sylwetki siłownia, z konkretnym planem treningowym. Chodzi o to, żeby było przyjemnie i było dużo dobrej muzyki:-)

Wszystko zależy od tego jaki rodzaj ćwiczeń odpowiada właśnie Tobie. Ja na zajęciach, gdzie typowo rzeźbi się mięśnie i spala tłuszcz się nudzę, to samo tyczy się jogi i pilatesu. Więc wybieram zajęcia, które posiadają jakieś choreografie typu zumba, czy step.

Na początku po prostu cardio, żeby uruchomoć spalanie tłuszczu dopiero potem rzeźba żeby to miało sens. Ja np najpierw orbitrek 40 mintu a potem dopiero ćwiczenia na rzeźbę

Musisz sobie spróbować wszystkich ćwiczeń i dopiero potem wybrać takie, które ci najbardziej odpowiadały i na których najlepiej się czułaś, czułaś, że to dla ciebie:-) ja na przykład nie lubię aerobiku, a wydawało mi się że będę takie zajęcia lubiła:-) pokochałam za to siłownię:-)

takie, jakie chcesz. Zapytaj instruktora, jakie najlepsze byłyby dla ciebie ćwiczenia, dostosowując je do twojej sylwetki. Kondycje zawsze można wypracować:-) moga niektóre rodzaje zajęć ci nie podpasować przecież też:-) musisz popróbować i wybrac optymalnie dla siebie:-)

Może spróbuj aqua aerobik, ja się od niego uzależniłam!

Senior Member
    Dla osób chcących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej polecany jest również indoor cycling/spinning - jest to nic innego jak intensywna jazda z dodatkiem ćwiczeń na specjalnym rowerze stacjonarnym, zajęcia prowadzone są przez instruktora, w rytm muzyki, w grupie. W ciągu jednej godziny możemy spalić nawet do 1000 kcl! Jest to wspaniała zabawa, a także możliwość wyrobienie sobie świetnej kondycji i wydolności
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Każdy klub fitness oferuje zróżnicowane zajęcia. Niektóre są podobne do siebie inne całkiem odbiegają. Ja radziłabym opisać swój problem w danym klubie, a tam już wybiorą zajęcia odpowiednie dla Ciebie. Dodatkowo polecam wypróbowanie różnych form, bo każdemu odpowiada inna forma zajęć.

Najpierw przyjdź sobie z pół godzinki wcześniej i się porozciągaj potem może jakieś zajęcia z Ewy Chodakowskiej, są u mnie na siłowni i dziewczyny je sobie chwalą chociaż ja po pierwszym razie zrezygnowałam bo yły za cięzkie, po treningu warto jeszcze pobiegać z 15 minut

Najważniejszą zasadą stosowaną podczas treningów na siłowni jest rozpoczęcie ćwiczeń od największych grup mięśni, czyli klatki piersiowej, grzbietu, nóg i brzucha. W następnej kolejności ćwicz mniejsze partie mięśniowe, np. biceps i triceps.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów