Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Jaki rodzaj fitnessu wybrać?

Junior Member
    Zacznij od czegoś spokojnego zdrowy kręgosłup itp. później polecam zajęcia ABT lub ze stepem.

TRX TBC i różne rodzaje CrossFitu są bardzo skuteczne pod względem trenowania siły i wytrzymałości jednocześnie. Dla kobiet bardzo dobre są zajęcia z zumby i tego typu ćwiczenia grupowego. Bardzo duży wybór zajęć jest w Saturn Fitness, mozna sobie przejrzeć harmonogram zajęć na caly tydzien i cos sobie wybrac

Junior Member
    ja wielbie zumbe

pomysl od razu o 2x w tyg. Najlepiej wybierz zajecia wzmacniajace - jakies TBC, ABT, czy cos ze sztangami. Oczywiscie jako poczatkujaca bedziesz cwiczyla z malym obciazeniem, ktore z biegiem czasu bedziesz sukcesywnie zwiekszac. No i do tego oczywiscie odpowiednie odzywianie. Jak chcesz tez pocwiczyc troche w domu, to zapraszam na moj kanal na YouTube
    -------
    Trener Lukasz Choinski
    Facebook - Mój oficjalny profil na facebooku (kliknij) - POLUB!
    Youtube - Moje filmy z ćwiczeniami (kliknij) - ZASUBSKRYBUJ!

Joga jest najlepsza

Jaki rodzaj fitnessu wybrac

Prosze o porade mam maly pokoik ktory byl wczesniej pomalowany, chce go teraz oczyscic zagruntowac polozyc tynk i na koncu pomalowac farba

lateksowa. Moje pytanie jaki wybrac tynk chce by byl to taki zacierany z mala gramatura taki z kamyczkami 1mm czyli taki bardzo delikanty. Najlepiej cos z

knaufa no i oczywiscie z tych gotowych tynkow juz. Co mozecie mi polecic ?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów