Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Warsztaty taneczne UNFREEZE vol. 6 YouYa, Driver...

 1. #1
  Junior Member
  Dołączył
  Jan 2011
  Posty
  13

  Warsztaty taneczne UNFREEZE vol. 6 YouYa, Driver...

  Siemanko!

  To już szóste spotaknie taneczne z cyklu UNFREEZE w Poznaniu! Jak zawsze mamy dla Was grono fantastycznych instruktorów, którzy na pewno Was zainspisrują oraz przekażą Wam wiele cennych informacji dotyczących Hip Hop Dance,Break Dance, Locking, Popping, House Dance. tym razem nowa dawka ćwiczeń koordynacyjnych, umuzykalnienie oraz takie, które pozwolą Wam odnaleźć własną flava.

  Zapraszamy na pewno w dniach 13-16 lutego 2012 w godzinach 10-14. Dom Kultury "Orle Gniazdo" os. Lecha 43. Sala lustrzana.
  Będa z nami:


  YOUYA (ANNA JUJKA) (Hip Hop)
  Youya tańczy od 7 roku życia. W ciągu swojej długoletniej pracy miała styczność z wieloma technikami tanecznymi. Dzięki temu doskonale łączy ze sobą elementy stylów takich jak :
  street dance, hip-hop, funky jazz, jazz, modern jazz i wiele innych.
  Jujka zdobyła już wiele tytułów, nagród i... doświadczeń. Te ostatnie zdobywała w Polsce, Niemczech i Francji. Brała udział w wielu przedsięwzięciach : spektaklach, koncertach, pokazach firmowych.
  Ania jest także instruktorką profesjonalnej grupy tanecznej Quest oraz choreografką i tancerką profesjonalnej grupy tanecznej BaSiMo. Współpracuje także ze szkołami tańca z całej Polski oraz zagranicą. Układa choreografie, jeździ na szkolenia i warsztaty.
  Tancerka ma też doświadczenie jeśli chodzi o sędziowanie. To dwukrotny członek jury w konkursie tanecznym Shake Ya Booty, o którym w programie You Can Dance - Po Prostu Tańcz wspominała już Aneta Gąsiewicz. Ania jest też dwukrotnym członkiem jury w konkursie Booty Challenge oraz członkiem jury Warsaw Challenge, Check the flow, Break Session.

  DRIVER (Popping & Locking)
  Jednym z najbardziej utalentowanych instruktorów Popingu w Polsce. Łukasz Antczak aka Driver jeden z pierwszych i wciąż najlepszych tancerzy Poppingu w Polsce. Współzałożyciel pierwszej ekipy tanecznej składającej się z samych Popperow - "Keep It Funky Crew". Swoje umiejętności doskonalił na warsztatach u najlepszych tancerzy na świecie : Mr Wiggles, Jr Boogaloo, Bionic Man, Iron Mike i wielu innych. Swoje umiejętności zawdzięcza ciężkiej pracy i nieustannym dążeniu do bycia lepszym w tym co robi.

  http://youtu.be/cWx1tIWgZpQ


  BBOY KOSTEK (Rocking)
  reprezentuje Hip-Hop’ową ekipę „Sinior Skład Family” oraz pierwszą ekipę rockingową w Polsce „Rockin With Flavor”. Na scenie bboyingu od 2000 r. rockingiem zajmuje się od 2007 r. Podstaw rockingu uczył się od Warego (Dynasty Rockers/Francja), na warsztatach w Ostrowie Wielkopolskim w 2007 r. oraz w Dijon we Francji (2008 r.). Wielkim przełomem był dla niego ponad dwumiesięczny wyjazd do Nowego Jorku w 2009 r. gdzie mógł poznać filozofię i klimat tego tańca. Miał możliwość uczyć się od takich ludzi jak Tiny Love, King Uprock, Break Easy, Amigo Rock, Fred (Dynasty Rockers), Ringo, Fano, Spin (Mastermind Rockers), Lil Dave, Bushwick Joe (Lil Dave Rockers) czy PJAY71 (Forever We Rock). Rok później dzięki wyprawie na zachodnie wybrzeże USA miał okazję poznać tamtejszą scenę. Najważniejszą rzeczą w tańcu jest dla niego dążenie do oryginalnego stylu oraz muzyka. Razem ze swoją ekipą stara się rozpowszechnić rocking, reprezentując ten taniec na jamach, przekazując zdobytą wiedzę oraz organizując imprezy.
  Wybrane osiągnięcia:
  - 2 miejsce na conteście w „WAR Room” (Brooklyn/USA) 2010 r.
  - 1 miejsce na „Rockin The Isle” (Dublin/Irlandia) 2011 r.
  - 1 miejsce na conteście z okazji przyjazdu Cold Chrisa do Polski (Szczecinek/Polska) 2010 r.
  - 1 miejsce na „Drinkin Fellaz Jam” (Pleszew/Polska) 2010 r.
  - 2 miejsce na „Drinkin Fellaz Anniversary” (Pleszew/Polska) 2011 r.

  Brał także udział w takich imprezach jak Dynasty Rockers 37th Anniversary (San Diego/USA) All City Rockers (Bronx/USA) czy Rocking Contest w Gotham City Lounge (Brooklyn/USA).
  Sędziował min. Rock Da Funk (Tver/Rosja), czy Drinkin Fellaz Anniversary (Pleszew/Polska).
  Prowadził warsztaty w takich miastach jak: Bournemouth (Anglia), Potsdam (Niemcy), Szczecin, Poznań, Ostrów Wlkp., Kalisz.
  Organizator imprez i jam’ów od 2002 r. – Funky Shit Party, RWF Anniversary, Break Festival.

  http://youtu.be/IpDCwAzpAJk  SANDI (SANDRA LEŚNIK) (Hip Hop Dance)
  tancerz, mgr wychowania fizycznego, pedagog, instruktor tańca ze specjalnością Hip-Hop, założycielka, trener i choreograf grupy StreetBeat z Poznania. Nierozerwalne związana z Hip-Hop'em od 15 lat. "Tylko w tańcu mogę pozwolić sobie na luksus bycia sobą, tylko on dostarcza mi emocji, których nie jest w stanie zapewnić żadna inna życiowa czynność". Mimo wielu osiągnięć i umiejętności, wciąż pogłębia swą wiedzę i doskonali umiejętności taneczne, zarówno w Polsce jak i za granicą (Londyn). Taniec to dla niej pasja i sposób na życie. Na zajęciach z Sandi liczy się dobra zabawa, mobilizacje, litry potu i pokazanie własnej osobowości. Do tego kawał dobrej wiedzy z Old School i New School.


  KATE (KASIA ROSÓŁ) (House Dance, Hip Hop Dance)
  Przygodę z tańcem zaczęła w 1998 roku w jednej z pierwszych formacji tanecznych Hip-Hop (Rap) w Polsce „Ready To Freak” w Gorzowie Wlkp., w której uczestniczyła do 2005 roku. Wraz z formacją przez wiele lat odnosząc znaczące sukcesy w ogólnopolskich zawodach tanecznych oraz zagranicą. Między innymi wielokrotni zwycięzcy „Rytmu Ulicy” (corocznie od 2000-2005r.), wicemistrzowie Polski Hip-Hop .Na obozach tanecznych bywa instruktorem tańca. Współpracuje z wieloma instruktorami, Domami Kultury, szkołami tańca, scenarzystami, tworząc choreografie Hip-Hop; m.in. w musicalu dla dzieci czy dla Teatru Rewiowego Viva w Poznaniu. Zasiadała, jako jurorka w przeglądach i turniejach tanecznych w Polsce. Organizuje wiele warsztatów i projektów tanecznych dla dzieci i młodzieży (UNFREEZE czy DESING OF HIP-HOP DANCE, turniej GROOVE CONTEST). Sama również zostaje zapraszany na różne warsztaty i zawod. Specjalizuję się w takich stylach jak Hip-Hop, Locking, House. Dużą wagę przywiązuję do początków tańca i kultury Hip-Hop, wyrażania emocji podczas tańca. Zajęcia prowadzę w sympatycznej, luźnej atmosferze oddając całą swoją wiedzę do dyspozycji uczestników zajęć w formie teoretycznej jak i praktycznej. Wieloletnie uczestnictwo w różnych wydarzeniach tanecznych wpłynęło istotnie na jej doświadczenie oraz dorobek artystyczny.

  Plan warsztatów na dniach!

  ZGŁOSZENIA:
  W wiadomości zwrotnej otrzymasz dane do konta oraz plan warsztatów. Uczestnictwo w warsztatach zapewnia wpłacenie zaliczki w wysokości 50% wpisowego.
  polegalu@poczta.fm
  (podaj imię i nazwisko, wiek, kontakt mailowy i telefoniczny)


  CENNIK:
  pojedyncze zajęcia - 30 zł (2h z wybranym instruktorem)
  FULL OPCJA !!! - 160 zł (16h zajęć, 4 dni, wszyscy instruktorzy).

  YO!


  Plan warsztatów:

  Dzień 1 (13.02.2012) :
  10:00 - 14:00
  POPPING & LOCKING - DRIVER


  Dzień 2 (14.02.2012):
  10:00 - 12:00
  ROCKING (BREAK DANCE) - BBOY KOSTEK

  12:00 - 14:00
  HOUSE DANCE - KASIA "KATE" ROSÓŁ  Dzień 3 (15.02.2012):
  10:00 - 12:00
  HIP HOP DANCE – SANDRA "SANDI" LEŚNIK

  12:00 - 14:00
  HIP HOP DANCE - ANIA "YOUYA" JUJKA  Dzień 4 (16.02.2012):
  10:00 - 14:00
  HIP HOP DANCE & PRACTICE – KASIA „KATE” ROSÓŁ

 2. #2
  Czy takie zajęcia jeszcze są organizowane?
  Szybko i tanio czyli przesyłki do Szkocji z AngliaPolska.pl

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •