Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Zęby

Zęby

Co robicie, żeby mieć białe zęby? Wybielacie domowymi sposobami czy stosujecie pasty wybielające albo jakieś inne sekretne metody na wybielane zębów? Moja koleżanka ma teraz fioła na punkcie nakładek, ma taki specjalny żel, chyba iBright, uformowała sobie te nakładki, dopasowała do zębów i nakłada żel - stosował ktoś z Was coś takiego? Zastanawiam się, czy to działa na każde zęby, bo wiadomo, że są bardziej i mniej wrażliwe, kość zębowa ma różne kolory, więc ile osób, tyle rodzajów zębów Czekam na Wasze podpowiedzi

Junior Member
    Przede wszystkim myję i dbam o higienę jamy ustnej :P. A te nakładki, o których piszesz, iBright, stosowałem kiedyś i faktycznie ładnie wybieliły zęby, wygodne to jest w stosowaniu, więc rozumiem fioła Twojej koleżanki na tym punkcie :P. Ale pamiętaj, że przede wszystkim zęby powinny być zdrowe - najpierw, przed zastosowaniem jakiejkolwiek metody na wybielanie zębów, idź do stomatologa i niech Ci zaleczy ubytki - no, chyba że nie masz.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez rhino Zobacz posta
    A te nakładki, o których piszesz, iBright, stosowałem kiedyś i faktycznie ładnie wybieliły zęby, wygodne to jest w stosowaniu, więc rozumiem fioła Twojej koleżanki na tym punkcie :P.

A jak długo tego używałaś? Jak długo trzeba czekać na efekty? I nie miałaś kłopotów z nadwrażliwością albo z dziąsłami - nie podrażniło Ci toto dziąseł? Wszystko było w porządku jeśli chodzi o te szczegóły?

Junior Member
    rayelia - nie wiem dlaczego zwracasz się do mnie jak do laski - lekko uraziłaś moją męską dumę . Na szczęście lekko, więc Ci odpowiem - iBright stosowałem krócej niż tydzień, z 5 czy 6 dni. Dziąsła były ok, nadwrażliwości nie doświadczyłem, wszystkie szczegóły - były ok, na nic się nie skarżyłem. No, może od babek nie mogłem się opędzić, ale to już innego rodzaju szczegół

Rhino - a wcześniej, zanim zacząłeś stosować iBright, to nie miałeś problemów z nadwrażliwością? Bo się zastanawiam, czy ta metoda wybielania zębów jest dobra dla wszystkich rodzajów zębów, czy może te nadwrażliwe powinny ją sobie darować?

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez EfektMotyla Zobacz posta
    Rhino - a wcześniej, zanim zacząłeś stosować iBright, to nie miałeś problemów z nadwrażliwością? Bo się zastanawiam, czy ta metoda wybielania zębów jest dobra dla wszystkich rodzajów zębów, czy może te nadwrażliwe powinny ją sobie darować?
    Nie, nie miałem problemów, zęby i dziąsła miałem zdrowe, tak jak wcześniej pisałem - zdrowe zęby to podstawa przy wybielaniu .

Junior Member
    Ja też wybielałem sobie zęby metodą nakładkową, iBrightem, jak piszecie, to jest chyba najpopularniejszy żel do wybielania zębów w tej chwili, ja na żadne nadwrażliwości się nie skarżyłem, a efekt taki jak chciałem, więc pierwsza klasa ;].

Morwin - jak długo stosowałeś iBright? To w sumie jest taki ogólny czas stosowania, czy to bardziej zależy od stanu zębów, indywidualnie się ten czas określa?

Senior Member
    Moim zdaniem o wiele lepiej niż paski wybielające zęby,sprawdzi się pasta wybielająca. Można kupić ja np w aptece,co prawda trochę kosztuje,ale daje znacznie lepsze efekty niż paski.
    www.KolagenColway.com

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez EfektMotyla Zobacz posta
    Morwin - jak długo stosowałeś iBright? To w sumie jest taki ogólny czas stosowania, czy to bardziej zależy od stanu zębów, indywidualnie się ten czas określa?
    5 dni, to chyba właśnie jest taki podstawowy czas stosowania, taki ogólny zalecany, ale jak masz bardziej zabrudzone, to dłużej możesz trzymać, jak mało zabrudzone - to krócej.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów