Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Wypadające włosy

Junior Member

Wypadające włosy

HEJ DZIEWCZYNY. MAM PROBLEM Z WYPADANIEM WŁOSÓW A PRZEDE WSZYSTKIM Z ŁAMANIEM ( WSZYSTKO PRZEZ ZABIEGI KOSMETYCZNE). SĄ JUŻ STRASZNE… NIE WIEM CZYM MAM JE RATOWAĆ , KOŃCÓWKI WYGLĄDAJĄ JAK MIOTEŁKI..!!! BŁAGAM O POMOC … SŁYSZAŁAM O TABLETKACH ProHair. CZY KTÓRAŚ Z WAS JE STOSOWAŁA ?

Senior Member
    Przede wszystkim napisz jakiego szamponu używasz obecnie,dopiero wtedy będzie można coś doradzić. Byłaś z tym problemem u dermatologa?

Senior Member
    Dokładnie jak w powyższym poście,podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących tego w jaki sposób dbasz,pielęgnujesz swoje włosy i dopiero wówczas postaramy się pomóc.
    www.KolagenColway.com

Zamiast tabletek spróbuj olej z łopianu, wcieraj go w skórę głowt i włosy

włosy

postaraj się znależć porady w literaturze. Mogę jedynie zaproponować pozycję Szurkowskiej Anny "Pielęgnacja włosów" bądź też Moller Marlies "Sekrety pięknych włosów" owocnej literatury

Junior Member
    Nie stosowałam tego. Biorę skrzyp polny i wydaje mi się, że są efekty, włosy mi tak bardzo nie wypadają. Poza tym mam także szampon nadający włosom objętości HB, by optycznie powiększyć moją fryzurę

Senior Member
    W takim razie pozostaje tylko pogratulować dobrych efektów i czekać co przyniesie czas. Daj znać w miarę możliwości na forum,będziemy czekać na Twoją odpowiedź
    www.KolagenColway.com

Junior Member
    maseczka z zoltka co jakis czas :] ja jestem zadowolona z efektow

Junior Member
    Ja stosuje olejek rycynowy

Senior Member
    Olejek rycynowy podobnie jak jedwab- pomaga,jednak są to zabiegi bardziej pielęgnacyjne niż faktycznie wzmacniające włosy. Tutaj wypróbuj pastę jajeczna oraz masę białkową,na pewno się sprawdzą.
    www.KolagenColway.com

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów