Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Wątek: Wypadające włosy

Oprócz zwykłego szamponu do pielęgnacji,polecam też stosować odpowiednią odzywkę,najlepiej na bazie olejku arganowego i rycynowego czy naftę kosmetyczną,nakładać powiedzmy dwa razy w tygodniu,znakomicie wzmocni i odbuduje strukturę włosów.

Junior Member
    Ja miałam też ten problem, włosy wypadały mi garściami. Zmieniłam szampon, odzywkę, odstawiłam suszarkę i prostowanie no i po jakimś czasie włosy już tak nie wypadały. Dodatkowo mama kupiła mi jakieś witaminy przeciw wypadaniu włosom bodajże skrzypovite.
    Ostatnio edytowane przez ola.n24 ; 25-04-2016 o 14:36

Podstawą jest stosowanie odpowiedniego szamponu oraz odzywek,tak aby stopniowo odbudować kondycję włosów. Do wspomnianych wyżej olejków,dopisuję również kokosowy,który zbiera bardzo pozytywne opinie.

Junior Member
    A może prostowanie keratynowe? Super wypełnia włosy zniszczone i po zabiegach kosmetycznych.

Junior Member
    Mi kiedyś babcia mówiła, że na wypadanie włosów dobre są płukanki z pokrzywy, możesz poczytać o pokrzywie http://obk.pl/pokrzywa-i-jej-dzialanie/ i spróbować zrobić sobie taką płukankę przez jakiś okres czasu, myślę, że powinno pomóc, domowe metody zawsze są najlepsze

Płukanki czy też po prostu szampon z pokrzywy także ma bardzo dobry wpływ na kondycję naszych włosów, ale pamiętajmy że warto na początek poszukać przyczyny ich wypadania, a ta często wiąże się ze złą dietą oraz stresem, musimy koniecznie coś z tym zrobić bo w przeciwnym razie najlepsze kosmetyki co najwyżej zahamują ten proces i opóźnią go, natomiast nie będą mu skutecznie zapobiegać.

Senior Member
    Oj mi też wypadały włosy, także dobrze wiem o czym mówisz :/ Długo szukałam idealnego środka i mi generalnie najlepiej pomaga kuracja z https://eapteka.pl/seboradin-fitocel...-6-g-100004986 . Po innych produktach nie widziałam efektów, a tu jest całkiem nieźle

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów