Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Wypadające włosy

Junior Member
    Przede wszystkim odpowiednia dieta - dobre węgloodany i białko - to podstawa. Natomiast jeżeli chodzi o działanie zewnetrzne to polecam na przykład wcierkę jantar, albo zrobienie samej wcierkę z kozieradki. Poza tym picie drożdży - mój osobisty hit, olejowanie, delikatny szampon bez SLS i bogate odżywki.

Witam , od kilku lat wypadaja mi wlosy i nie tylko przez okres jesienny i wiosenny lecz przez caly rok , zostala moze 1/3 tych wlosow. Probowalam juz roznych tabletek ampulek i nic , nie wiem co mam robic , co by mi moglo pomoc , moze tutaj ktos podzieli sie swoimi doswiadczeniami . Bylabym bardzo wdzieczna

Wypróbujcie szampon z vichy ten czerwony do wypadających włosów mi pomogł naprawde POLECAM ten szampom jest z aminexillem (jakoś tak się pisze) mam 2 buteleczke w tym roku i stosuje wtedy kiedy zauważam ze wlosy zaczynają wypadać później stosuje go przez tydzien i problem sam znika usmiech.gif do tego czasem łykałam belisse i wszystko po kontrolą

Senior Member
    Korzystne właściwości na stan włosów ma pokrzywa. Najlepiej zbierać majową pokrzywę, daleko od drogi i zanieczyszczeń, roślinę suszymy i możemy pić ją w formie herbaty bądź robić płukankę na skórę głowy i włosy
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Ja bym polecał olejowanie włosów. Nie dość, że mniej wypadają to jeszcze wyglądają dobrze i są lśniące .

Polecam naftę kosmetyczną, po niej włosów jest więcej i są w lepszej kondycji.

Myślę, że najlepszym sposobem będą jakieś lecznicze szampony i odżywki z apteki. W innym wypadku skontaktuj się ze specjalistą.

Ja też miałam taki czas, że włosy mi wypadały na potęgę ogólnie chyba wypadają z różnych powodów - pewnie najczęstsze to brak witamin i monotonna dieta.. natomiast próbowałam się ratować na różne sposoby (odżywki, suplementy itp. ) i wiele nie pomagało i do tej pory nie pomaga :/

Junior Member
    Wypadanie włosów to chyba najgorsze co może się przydarzyć.
    Czasami mi się wydaje, że to właśnie przez szampony, które są wypuszczane na rynek a więcej w nich chemikalii niż substancji, które mają dbać o nasze włosy. Dlatego od dłuższego czasu używam tylko kosmetyków na bazie naturalnych składników, które faktycznie troszczą się o moje włosy a ich nie niszczą.

Junior Member
    Witam , od kilku lat wypadaja mi wlosy i nie tylko przez okres jesienny i wiosenny lecz przez caly rok , zostala moze 1/3 tych wlosow. Probowalam juz roznych tabletek ampulek i nic , nie wiem co mam robic , co by mi moglo pomoc , moze tutaj ktos podzieli sie swoimi doswiadczeniami . Bylabym bardzo wdzieczna

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów