Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Wypadające włosy

Junior Member
    Większość kobiet zauważa u siebie wypadanie włosów w trakcie lub po ciąży. Można temu w pewnym stopniu zapobiec stosując się do ostatniej rady z artykułu- przyjmowanie odpowiednich witamin i minerałów (poprawi nie to nie tylko wygląd, ale wpłynie pozytywnie na zdrowie).

Nie mam pojęcia co robić z moimi włosami. Strasznie wypadają i wszędzie można je znaleźć. Mąż się wścieka, że mam je sprzątać co chwila, a ja nie daję rady, bo musiałabym chyba nie wychodzić do pracy. Ogólnie mam niedoczynność tarczycy i to może być powód. Jakie znacie specyfiki zapobiegające wypadaniu włosów?

Junior Member
    Mam to samo, śmieję się że zostawiam wszędzie swoje DNA xd Rodzina mnie ściga, bo moje ciemne włosy widać już z daleka zwłaszcza w łazience. Zakładam że to jakieś niedobory, ale nie wiem już co mam z nimi zrobić

Junior Member
    Z tego co wiem, wypadanie i osłabienie włosów może być spowodowane m.in. anemią oraz niedoczynnością tarczycy. Może warto po prostu udać się z tym do lekarza? Jeżeli nie lubisz takich wizyt, to poczytaj o tych 2 chorobach w internecie. Może okaże się, że objawy którejś z nich to coś, co obserwujesz u siebie.

też miałam ten problem, miałamusmiech.gif musisz być cierpliwa, brać skrzyp merz special. Ja próbowałam wszystkich szamponów, ale dopiero niedawno odkryłam naprawdę dobry szampon do moich włosów Joanna, polecam

Junior Member
    Mi z kolei bardzo pomaga vitapil, tylko, że jego trzeba brać systematycznie przez przynajmniej miesiąc. W merzspecialu chyba zmienili coś w składzie bo na mnie przestał działać. I ryba przynajmniej raz w tygodniu, ma kwasy omega one też pomagają bo działają na skórę odżywczo

włosy bardzo często wypadają z powodu stresu albo najzwyklejszego przesilenia wiosennego. Musisz bardziej zadbać o skórę głowy. Polecam sprawdzoną i przetestowana przeze mnie osobiście linie szamponów i odżywek Cece MED Prevent Hair Loss, a w szczególności ampułki do skóry głowy i suplement diety Hair Complex. Włosy odzyskują blask i nie będą już więcej wypadać!

Junior Member
    Mi co prawda nie było widać gołych placków, ale włosy wypadały mi garściami - przy myciu, szczotkowaniu, układaniu. Robiłam badania i wszytko wyszło zgodnie z normą. Ale włosy dalej wypadały, ratunkiem było odstawienie prostownicy , która kruszyła włosy i stosowanie tabletek vitapil

Junior Member
    Polecam Ci szampon Vichy (neogenic) coś w tym stylu, jest świetny ! Rób co jakiś czas olejowanie naturalnymi olejkami.

Junior Member
    Ja również już od dawna mam problem z wypadającymi włosami, ale na szczęście fryzjerka mówi mi też że mam mnóstwo włosów które odrastają. Właściwie chyba większym problemem moim jest łamanie si kruszenie się wlosów niż samo wypadanie. Próbowałam już mnóstwa różnych środków, masek odżywek, szamponów i innych specyfików ale nic nie pomagało... Niestety a właściwie teraz już chyba stety musiałam zrezygnować zupełnie z prostownicy, suszarki lokówki i dopiero po kilku miesiącach widzę efekty i już sie przyzwyczaiła do niewyprostowanych włosów

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów