Witam!

Zapraszam wszystkich na wyjątkowe wyjazdy health&diet podczas, których zatroszczymy się nie tylko o nasze ciało, ale również umysł i dusze Mile widziany jest każdy kto chce tego lata zaczerpnąć pozytywnej energii, korzystać z ruchu oraz zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę, dobre samopoczucie i rozwój osobowości!

Nasze wyjazdy z warsztatami HEALTH&DIET oraz zajęciami PIILATES, JOGĄ, TREKKINGAMI w tym roku będą organizowane w jeszcze atrakcyjniejszych lokalizacjach:
- Magiczne jezioro Garda we Włoszech
szczegóły >>> http://www.go4adventure.pl/pages/posts/11.08-18.08.2012-wyjazd-health-diet-warsztaty-well-being-pilates-joga-riva-del-garda---torbole-wlochy-126.php

- Słoneczne Dolomity w rejonie Canazei
szczegóły >>> http://www.go4adventure.pl/pages/posts/01.09-09.09.2012-wyjazd-health-diet-warsztaty-well-being-pilates-joga-canazei-ndash-dolomity-ndash-sella-ronda-ndash-wlochy-127.php

- Rodzinne urokliwe Tatry
szczegóły będą dostępne już wkrótce!!!

Wyjazdy ukierunkowany są na wszechstronne rozwijanie kompetencji odpowiadających za nasze zdrowie i dobre samopoczucie psychiczne oraz fizyczne, przy jednoczesnym miłym spędzeniu urlopu. W czasie wyjazdu uczestnicy będą mieli okazję nie tylko skorzystać z prowadzonych przez trenerów warsztatów HEALTH & DIET, ale również pływać, chodzić po górach, jeździć na rowerach czy też uczęszczać na prowadzone przez instruktora zajęcia PILATES lub JOGI. W miarę możliwości wynikających z pogody, wszystkie zajęcia będą prowadzone na świeżym powietrzu, tak aby czerpać jak największą ilość energii z otaczającej natury i góralskiej pogody ducha.

WARSZTATY HEALTH & DIET
Warsztaty HEALTH & DIET oparte są na profesjonalnych programach wykorzystywanych przy szkoleniach menedżerskich. Prowadzone przez psychologów, trenerów i dietetyków w pierwszej kolejność będą obejmowały grupowe zajęcia integracyjne, tak aby prowadząc grupę przez wszystkie etapy rozwoju doprowadzić do jej współpracy. Dzięki temu osoby będą mogły w przyszłości stanowić dla siebie grupę wsparcia co jest jednym z najsilniejszych predyktorów skutecznego radzenia sobie z trudnościami w osiąganiu celów. CELEM warsztatów jest:
- pozyskanie wiedzy na temat zdrowego odżywiania się oraz stylu życia
- zmiana postaw i nawyków żywieniowych
- przełamywanie barier i trudności związanych ze zmianą stylu odżywiania
- poznanie swojego stylu motywacyjnego, technik motywowania się
- ustanowienie celów personalnych oraz skutecznych taktyk ich realizacji
- nabycie umiejętności radzenia sobie ze stresem i stosowania technik relaksacyjnych


Warsztaty będą składały się z zajęć grupowych oraz indywidualnych sesji z diet coachem (na początku i końcu wyjazdu). Dodatkowymi atrakcjami będzie możliwość wspólnego, aktywnego spędzenia czasu na trekkingach górskich i różnorodnych zajęciach fizycznych.

ZAJĘCIA PILATES lub JOGA
Prowadzone 2 razy dziennie przez profesjonalnego instruktorka w języku polskim /zajęcia z Pilates/ lub angielskim /joga/. Pilates są to nowoczesne ćwiczenia wzmacniające mięśnie głębokie ciała, łączące treningu siły i elastyczności. Niektórzy określają Pilates jako kwintesencję walorów jogi i fitnessu. Dzięki szczególnej uwadze poświęconej prawidłowemu ułożeniu kręgosłupa oraz miednicy, trening poprawia sylwetkę, redukuje stres, a mięśnie stają się długie, smukłe i silne. Rano Pilates pomoże nam rozgrzać ciało przed czekającymi nas wysiłkami dnia, co zminimalizuje ryzyko kontuzji, natomiast popołudniowe zajęcia rozciągające będą miały efekt rozluźniający i przyśpieszający regenerację mięśni. Będziemy starali się, aby jak największa część zajęć odbywała się w terenie. Pozostałe korzyści wynikające z uprawiania Pilates to:
- poprawa świadomości ciała i koordynacji nerwowo-mięśniowej
- poprawa wytrzymałości mięśniowej, siły oraz równowagi
- smukłe mięśnie, większa ruchomość w stawach
- prawidłowa postawa ciała, ciało mniej podatne na urazy
- silne mięśnie brzucha
- silny, elastyczny kręgosłup, pozbycie się bólu w kręgosłupie
- poprawa samopoczucia i samooceny.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyjazdu zachęcamy do kontaktu!