Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Artykuły z Lidla

Junior Member

Artykuły z Lidla

Co sądzicie?Kupujecie,używacie?Nie mówie tylko o rzeczach użytkowych ale też o jedzeniu?Ja szczerze powiedziawszy mało gdzie indziej się zaopatruje.Jakoś mają super a ceny dla ludzi,poza tym częste promocje,i JAcek Gmoch w reklamie

Lidl generalnie ma dobre jakościowo produkty. Takie jest moje zdanie.
    www.open-info.eu

A jaką macie opinię o ich produktach sportowych? Buty, koszulki...?

Mój kolega, doświadczony kolaż, bardzo sobie chwalił rzeczy rowerowe. Namawiał mnie na ich softshella, ale nie udało mi się kupić, bo mieli już same wielkie rozmiary...

Czasem pojawiają się bardzo fajne artykuły, ja kupiłam kiedyś świetny stabilizator na kolano w bardzo dobrej cenie

Junior Member
    Produktu dobre dlatego w poniedziałki ludzie koczują do sklepu bo zawsze po weekendzie coś nowego rzucą na regały

Junior Member
    Ja kupuję głównie w Lidlu i Biedronce i zawsze coś ciekawego się znajdzie.Ostatnio kupiłem film z Alem Pacino za niecałe 10 zł.

Znajomy często tam kupuje i musze przyznać,że jakość tamtejszych rzeczy jest w sumie dobra,nie ma się do czego przyczepić a poza tym też cena robi spora różnicę,jest po prostu taniej,podobnie jak w przypadku zakupów w sklepach internetowych.

Smile

Dziewczyny ile w Lidlu kosztuje rukola?
    Ze swojej strony polecam:
    - szynkę szwarcwaldzką ok 4 zł,
    - łososia 100g 5 zł,
    - mleko pilos ok 1,6 zł,
    - jogurty Milbona dietetyczne z ziarnami 1,3 zł
    - mozarellę 1,8 zł
    -niemieckie czekolady te po 3zł- capuccino i tiramisu pycha
    -ser pleśniowy
    -makarony durum

Wyciągamy do Ciebie rękę https://fstyle4u.wordpress.com/2014/...c-szczegolnie/ wejdż!
    Ostatnio edytowane przez DeedeeWks86 ; 04-05-2015 o 11:55

Akurat jeżeli chodzi o żywność to zgadzam się,że śmiało można tam zamawiać,pozostaje kwestia odzieży i co do tego mam pewne wątpliwości,warto dopłacić a wybrać coś naprawde solidnego i sprawdzonego,akurat u nas znajdziecie szeroki wybór i niższe ceny,zapraszamy

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów