Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Artykuły z Lidla

Wink

Ja staram się nie oceniać asortymentu przez pryzmat sklepu czy sieci sklepów. Wolę rozpatrywać każdy produkt indywidualnie, zapoznać się z jego składem (opis produktu powinien być na etykiecie). Do tej pory nie było żadnych negatywnych niespodzianek dotyczących produktów żywnościowych z tego sklepu.

W wolnej chwili wejdź na bloga http://imponujacezakupy.tumblr.com/p...-internetowych - autor pisze bardzo ciekawe posty.
    Ostatnio edytowane przez Promaurita89 ; 01-06-2015 o 18:21

Artykuły spożywcze są w stosunku do ceny przyzwoite. Nie polecam za to ubrań i butów. Ich jakość pozostawia wiele do życzenia.

Wink

Ja też dziś rano poszłam do Lidla. Kolejka była już przed siódmą, a potem biegi do koszy z ciuchami. udało mi się kupić wreszcie kurtkę z sofshella, bo ostatnio już nie nie załapałam.
    Bardzo fajna. Tył przedłużany, ale bardzo mało. Dobra nie tylko na rower, ale rownież na chłodniejsze dni.
    Wzięłam tez trochę produktów z tygodnia azjatyckiego: 3 rodzaje fixów do woka i sos indyjski masala. Zobaczymy co z tego będzie.

Wpuszczamy tylko niskie ceny na nasze strony. http://aleksanderzawadzki.blox.pl/20...wic-meble.html Sprawdź!
    Ostatnio edytowane przez MrMaryellen2067 ; 30-06-2015 o 16:18

Zawsze podczas zakupu odzieży czy bielizny sportowej,starajmy się zwracać uwagę na jej skład.przy czym często w parze idzie z tym również cena,tego nie da się ominąć. Dobrej jakości artykuły sportowe kupimy w sklepach internetowych,polecam VegaSport.com.pl

Tak, jedzenie bardzo dobra, zwłaszcza na tych tygodniach zagranicznych! Ale nie polecam ich srirachy, nie ma zbyt wiele wspólnego z prawdziwą.
    Zasiądźmy za stół konferencyjny

Wszystko moim zdaniem sprowadza się do jakości danego produktu,bo np: o ile artykuły spożywcze są okej,o tyle już akcesoria sportowe nie bardzo i tutaj lepiej wybrać dobre i sprawdzone sklepy internetowe.

Junior Member
    mnie zastanawiają wiórki kokosowe. Tylko w Lidlu mogę znaleźć takie bez siarki. Czy nie posiadają tej siarki czy po prostu nie piszą? Czy można to jakoś sprawdzić?

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    w lidlu zdarzają się produkty dobre i złe, jak wszędzie. ja zawsze czekam na tydzień amerykański, bo wtedy można dostać najlepsze masło orzechowe jakie miałam okazję jeść

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    w lidlu zdarzają się produkty dobre i złe, jak wszędzie. ja zawsze czekam na tydzień amerykański, bo wtedy można dostać najlepsze masło orzechowe jakie miałam okazję jeść

Junior Member
    Żywnosć spoko, mają dobry nabiał. Środki do czyszczenia są też dobre.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów