Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Wstręt do Warzyw i Owoców.

Junior Member
    nieźle że się da zupkę krem tak zrobić, chyba spróbuje, myślisz że wyciskarką da radę? Czy lepiej blenderem?

Wiesz no, jak masz lepszą wyciskarkę to da radę a jak nie to lepiej blenderem z tym że no wiadomo nie wszystko się do blendera nadaje i nie oczyści ci tak i nie odrzuci tych wszystkich zgrubień zwłoknień które odrzuca w pulpie wyciskarka ślimakowa

Junior Member
    No niestety mam blender i to taki średnio dobry do tego typu spraw bo ręczny, o ile zupę ok to już sok czy koktajl odpada... ;/ Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem jakiejś fajnej wyciskarki wolnoobrotowej, czytam na tych wszystkich forach wątkach ale sama nie wiem, chciałabym Huroma ale średnio mam pieniążków tyle

Nie powiem ja jestem bardzo zadowolona ze swojej ale jest dużo różnych modeli niektóre tańsze może zobacz wśród nich, nie trzeba odrazu takiej za 2 3 tysie można coś tam znaleźc tańszego

Junior Member
    no jednak zdecyduje się na coś tańszego, bo nie za bardzo mam teraz fundusze na aż taki wydatek, może kiedyś

Junior Member
    znalazłam gdzieś niedrogi model a całkiem interesujący, z Huroma tak jak wspominałaś że jesteś zadowolona, tylko model GD, pomyślę ale chyba zamówię

nie odrazu Rzym zbudowano, myślę że to jest na tyle dobra marka że te tańsze wcale nie ustępują swoim droższym kolegom Co jakość to jakość

Junior Member
    noo dokładnie, technologia podobna, też ślimak z tym że bez tych bajerów za które się jednak więcej płaci ale ja nie potrzebuje nic więcej oprócz możliwości wyciśniecia sobie co rano zdrowego soku i zrobienie jakiegoś fajnego warzywnego koktajlu, oj maarzy mi się...

Myślę że warto się skusić, jest ogromna różnica korzystania z takiego sprzętu, ułatwia i umila życie no i aspekt zdrowotny nie trucie się barwnikami ze sklepowych napojów

Junior Member
    Przegląda
    Polska, Poznań
    Warzywa są dobre.Prubój innych smaków np .Kalarepa,arbuz,liczi.Każdy znajdzie coś dla siebie.Lub w formie soków.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów