Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Kupno roweru w okolicach 1500 zł

Junior Member

Kupno roweru w okolicach 1500 zł

Siemka,
    przymierzam się na poważnie do kupna roweru w okolicach 1500 z (+ - 200 zł) przeznaczonego do wycieczek po szutrach, lasach, hopkach ale też trochę ścieżki rowerowej. Wiem że to duża różnorodność,ale zdecydowałem się na MTB. Szukam, czytam, przymierzam się, ale decyzji nie mogę podjąć. Różnie ludzie piszą, w sklepie boję się że mi wcisną to, co zalega na magazynie albo na co mają dobry narzut. Zależy mi na dobrym sprzęcie, który w przyszłości mógłbym też nieco "ulepszyć", więc podstawa to dobra rama. Czy ktoś mógłby pomóc w doborze?

Junior Member
    dla zainteresowanych - okazuje się że dokładając 200 zł mamy 2 interesujące modele, które wstępnie wybrałem. Kross level a2, czyli nasza rodzima konstrukcja oraz Cube AIM mający świetną ramę.

Administrator
    W tej cenie możesz mieć o klasę lepszego polskiego Unibike Viper - jeden z lepszych rowerów w tej klasie cenowej. Ale to już jest rower także na szosę. Jeśli robisz trasy mieszane - asfalt, teren - to świetny wybór. Jak jeździsz tylko po terenie to MTB może być, ale wtedy normalna trasa do pracy (lub szkoły) będzie o wiele cięższa.

Junior Member
    to zależy od tego czy jadę na dłuższą wycieczkę czy na krótka przejażdżke, na dłuższą zawsze zakładam termoaktywne ubrania. A na krókie pozostaję przy tradycyjnej bawełnie

Lepiej używany taniej kupić i go wyremontować. Będzie taniej i lepszy.
    www.open-info.eu

Senior Member
    Dokładnie. Patrz tutaj masz rower górski za 200 złotych: http://sprzedajemy.pl/sprzedam-rower-gorski,889466 Wystarczy trochę w nim pogrzebać i będzie cudo!

Moim zdaniem za 1500 złotych to warto kupić Krossa Level A2 http://dobrerowery.pl/kross-level-a2-2012 - bardzo dobra i uznana na rynku firma, rowery wyposażone w wysokiej klasy osprzęt shimano (przerzutki, linki), dobre amortyzatory. Dobry rower w dobrej cenie można powiedzieć

Nie do końca się zgodzę,za kwotę 1500zł można spokojnie myśleć o przyzwoitym rowerze,szukaj wśród modeli Krossa,to moim zdaniem jedna z lepszych i bardziej solidnych firm.
    www.citysport.com.pl - obuwie sportowe.

[url=http://citysport.com.pl]obuwie sportowe Adidas,Nike[/url]

Zgadzam się, Kross to naprawdę godna zaufania, dobra firma.

Junior Member
    za 1500 to spokojnie dobry rower możesz znaleźć. Tak jak mówisz, najlepiej MTB, koła 26" - uniwersalne na każdą trasę tak naprawdę. Polecam Ci modele takie jak Merida Matts, Drakar Speed, czy Trek. Na bikeatelier.pl Mattsa mozesz dorwac z roku 2013 - roznica w sprzecie nieduza, ale cenowo się opłaca.
    Powodzenia!

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów