Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Kupno roweru w okolicach 1500 zł

Rower Kross, Author albo Romet - to są dobre, sprawdzone marki i w zasadzie można brać w ciemno. Romet to w ogóle nasza polska firma, ta od wigry 3 http://www.cyklotur.com/rowery/f/romet:467,e,7/ . A wiesz, jakie one są wyrzymałe. Zwracaj szczególną uwagę na komponenty, by nie były plastikowe. Rama nie powinna być stalowa, tylko aluminiowa. Na rowery poniżej tysiąca złotych nawet nie patrz, to na ogół chińskie wyroby

Junior Member
    To dobre polskie marki, Romet produkuje teraz 29 calowe rowery np, Jolene 29er 29" Ma opony Schwalbe 29x2,10, amorek Suntour, siodło san marco ostrzęt na Deore i Alivio.

A ja polecam wybrać któryś z modeli Krossa,może Level a2 lub wyższy A4- te po prostu mi się podobają i spełniają moje oczekiwania,więc zachęcam. Spokojnie zmieścisz się też w podanym budżecie.

Junior Member
    Zdecydowanie Kross, za tą kwotę już kupisz dobry.

Junior Member
    Pewnie już kupił ten rower heh

Junior Member
    meridy też są dobre. ja mam meridę i jestem zadowolona. chociaż ze względu na wzrost postanowiłam kupić damkę, a nie męski ze zwykłą ramą.

Junior Member
    Ile zapłaciłaś?

Junior Member
    Pamiętaj że sam rower to jedna sprawa,natomiast ważne jest to aby posiadać również wszystkie niezbędna akcesoria w tym dobrą odzież rowerową,którą w niższej cenie znajdziesz u nas na Bici.com.pl

Merida, Kross, Giant. W tym przedziale cenowym na pewno znajdziesz modele z podanych przeze mnie firm. Sama użytkuję rower kross level a2 i jestem bardzo zadowolona (chociaż zmieniłam oponę z tyłu na semi-slick, ponieważ rzeczywistość zweryfikowała, a nie wiedziałam, że aż tyle będę jeździła po afalcie). Jedynym minusem na jaki mogę zwrócić uwagę po prawie 2 latach użytkowania jest stosunkowo twardy widelec. Mimo możliwości regulacji przedniego amortyzatora, widelec jest dla mnie za twardy i średnio wybiera nierówności (dodam tylko, że ważę 55kg). Jednakże oprócz tej małej niedogodności, sprzęt sprawuje się rewelacyjnie, a po przejechanych setkach kilometrów, wymieniałam w nim tylko klocki i opony więc wydaje mi się, że rower godny polecenia

Junior Member
    Giant to chyba najepsza firma, chociaż dania sa podzielone ja na avans.pl kupowałam rower synowi, taniej mnie wychodziło jak na sklepie z rowerami no a w kieszeni sie nie przelewa

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów