Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Kupno roweru w okolicach 1500 zł

KAtrin wcale bym się nie zgodził że Giant jest najlepszy. Pod koniec sezonu szukałem roweru crossowego dla koleżanki i Giant miał najgorszy osprzęt w stosunku do ceny. Zobacz sobie jakie fajne crossówki ma np. unibike albo romet.
    W jednym ze sklepów znalazłem też fajnego Whellera wprawdzie za 2000 zł ale przeceniony z 2600 - nazywał się wheller cross 6.4 - taki czarny damska rama.
    Wybierasz się na wyprawę rowerową: Zobacz jaki bagażnik rowerowy będzie najlepszy!

Ja mam Mattsa, jak kolega wyzej pisal, najlepszy rower jaki mialem

Kupno roweru uzależnione będzie także od tras po których się poruszasz,w zależności czy są to ścieżki asfaltowe czy leśne,to ma znaczenie. Kolejna kwestia to sam budżet,bez tego ani rusz. Proponuję zwrócić uwagę także na modele takich firm jak Kross czy Romet.

Macie rację. A co byście powiedzieli o kupnie używanego roweru? Wpadłam na taki poradnik w internecie: http://alces.pl/rowery-uzywane-gdzie...dniego-roweru/, myślicie, że to dobry pomysł? Zaznaczam, że nie jestem profesjonalistką, jeżdżę rekreacyjnie, raczej po parkach i mieście.

Pytanie czy jest sens bawić się w kupno używanego roweru bo moim zdaniem nie bardzo. Dysponując kwota 1500zł spokojnie znajdziesz dobry rower który będzie na gwarancji, spełniający Twoje oczekiwania. Poszukaj w sklepach internetowych.

Ja mam używaną konę. Zależało mi na bardzo dobrej amortyzacji na przód i tył. Lubię leśne, wiejskie drogi i rowerek spisuje się super

Jeżeli był to używany rower w bardzo dobrym stanie, który zresztą sprawdziłeś przed zakupem to czemu nie, ale nie każdy ma tyle szczęścia i tak jak pisałem powyżej: zakup używanego roweru często kończy się późniejszym rozczarowaniem iż utopiliśmy pieniądze w błoto.

A co myślisz na temat Decathlon? Mają tam rewelacyjne rowery w cenach do 3k

Cenowo do 3k można kupić dobry i naprawdę solidny rower,powiedzmy crossowy jak
    Merida Crossway 10-V, przy czym chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, prawda? U nas znajdziecie je w promocyjnej cenie.

Dzisiaj, rowery nie są aż tak drogie, jak były kiedyś. Obecnie każdego stać na dobry rower, więc nie ma większego problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu. Fakt, ceny są wysokie, ale to ze względu na jakość. Każdy dobry rower jest wyposażony w komponenty producentów znanych na całym świecie.
    Jeśli szukasz markowego, porządnego roweru w dobrej cenie, mogę Ci polecić PM Bike. Aktualnie, w sklepie internetowym są duże promocje na rowery z lat 2016, 2017 i 2018. Przecenione rowery to też te, które są udoskonalonymi modelami z poprzednich lat. Masz więc szansę kupić naprawdę dobry rower znanej marki za niewielkie pieniądze, biorąc pod uwagę to, kosztują bez zniżki. Obniżki wahają się od kilkuset złotych, nawet do półtora tysiąca.

W PM Bike dostaniesz jednoślady od producentów takich jak Kross, Winora, LeGrand czy Trek. Markowe rowery będą z pewnością służyć dłużej niż jeden sezon Polecam ten sklep, bo sam mam 2 rowery i są wciąż w dobrym stanie. Myślę, że warto skorzystać z tej promocji przed zbliżającym się sezonem rowerowym.

Mam nadzieję, że pomogłem.
    Pozdrawiam

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów