Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: koktajle i ćwiczenia wystarczą?

koktajle i ćwiczenia wystarczą?

Czy koktajle dzięki którym można przybrać i ćwiczenia wystarczą na rozwinięcie wytyczonych partii ciała np pośladki , ramiona. Czy te koktajle pić przed czy po treningach , i w jakich ilościach ? Czy to wogóle ma sens ?

koktajle to dobra i wygodna alternatywa, a ćwiczenia w połączeniu z suplementacją zawsze przynoszą efekty:-) Co do koktajli, to musisz zapytać swojego trenera na siłowni lub poszukać w sieci, które dla ciebie będą odpowiednie. Ja zazwyczaj koktajle piłam po treningach, ale tylko z tego powodu, że byłam głodna... :-) musisz troszeczkę poczytać o tym, a najlepiej zapytać na siłce, jeśli nie instruktora, to największego macho na sali:-)

Koktajle są super sprawą:-) szczególnie koktajle energetyczne:-)

czerwony grejpfrut
    duża pomarańcza
    banan
    1/2 opakowania jogurtu naturalnego
    łyżeczka oleju z pestek winogron
    łyżeczka miodu

i gotowe:-)

Jeżeli będą to dobre ćwiczenia,trening,plus dieta to oczywiście wg mnie wystarczy do osiągnięcia efekty. Dla jego wzmocnienia i przyspieszenia,polecam też dobre odżywki,akurat te znajdziesz u nas. W połączeniu z dietą to zda egzamin.

Ja polecam koktajl z soku z cytryny, banana i świeżo posiekanej pietruszki. Daje kopa, orzeźwia i dostarcza sporą ilość witamin

Member
    Przegląda
    Kraków
    potwierdzam bardzo dobry i bardzo zdrowy koktajl pablo... )
    Siła to stan umysłu

Wszystko zależy od tego jaki koktajl masz na myśli,oraz jaki masz trening,dietę- to podstawowe sprawy od których należy tutaj zacząć. Poza tym jeżeli połączysz ze sobą to wszystko,wówczas moim zdaniem odniesiesz sukces,tylko pamiętaj,że nic nie przychodzi od razu i na efekty zawsze trzeba trochę poczekać.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez pablo.wis89 Zobacz posta
    Ja polecam koktajl z soku z cytryny, banana i świeżo posiekanej pietruszki. Daje kopa, orzeźwia i dostarcza sporą ilość witamin
    Muszę spróbować z cytryna jeszcze nie miałam okazji bananowy tak ale o takim połączeniu nawet bym nie pomyślała.

Uprawnienia umieszczania postów