Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: co na bolące stawy;(

Junior Member

co na bolące stawy;(

od dłuższego czasu mam problemy ze stawami...bolą mnie kolana nawet wtedy gdy nie ćwiczę już nie wspomnę o bólu podczas aerobicu, jeźdzeniu na rowerze czy bieganiu...
    używacie jakiś suplementów??? a może macie jakieś swoje sprawdzone metody na ból stawów?

Ja osobiście polecam Viprosal B. To niedroga maść, która świetnie łagodzi ból oraz przyspiesza proces gojenia. Ma w sobie jad ze żmii, a to jest bardzo dobry składnik.

widzę tę maść wiele osób poleca. A maść końska z samych ziół - wypróbuj sam oceń.
    www.open-info.eu

W sumie to pierwsze co przychodzi mi na myśl to właśnie Gardan, po nim wszelkie bóle bardzo szybko przechodzą, może warto właśnie sięgnąć po tabletkę? Ja wiem, ja zdaje sobie sprawę, że nie każdy lubi łykać tabletki, ale co jest lepsze ból, męka? Nie sądzę, dlatego ja zdecydowałabym się na medyczną poprawę swojego zdrowia.

W przypadku bólu stawów, najlepszym rozwiązaniem może się okazać wizyta u fizjoterapeuty. Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic, to polecam Ci https://globaltherapy.pl/masaz-klasyczny-leczniczy.html. Sam korzystałem i wiem, że po odpowiednim masażu leczniczym można pozbyć się dolegliwości.

Uprawnienia umieszczania postów