Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: ja kochać narciochy;)

Junior Member

ja kochać narciochy;)

uwielbiam ten zastrzyk adrenalinki...śnieg, śnieg...a pod śniegiem ogromna tafla lodu...
    skostniałe poliki, paluszki, mroźny śnieg wiejący centralnie w oczka...to jej to staram się co roku gdzieś śmigać tzn. narazie byłam 2 razy ale już to kocham i do póki portfel to będzie wytrzymywał to nie odpuszczę żadnej zimie
    podzielacie mój entuzjazm? to podzielcie się fajnymi miejscami
    ja byłam m.in.: w Kluszkowcach-Czorsztyn-Ski, w Białce Tatrzańskiej, w Małym Cichym, w Czarnej Górze, Szczawnicy... oj nie pamiętam więcej ale trochę tego było...

Senior Member
    Wszystko pięknie-ładnie jak się potrafi na nich jeździć. Ja wciąż się uczę i ta gruba tafla lodu wcale nie sprawia mi takiej frajdy jak tobie!

Junior Member
    Polecam Puy Saint Vincent! Byłem parę razy z Feel The Flow i bardzo jestem zadowolony. Trasy jak marzenie, instruktorzy mili, więc dla początkujących to spory plus. W tym roku jadę w Alpy

Narty są ok, ale sam wole snowboard. Jakoś na nim pewniej się czuję.
    www.open-info.eu

Junior Member
    hmm... zastanawiałam się nad tym... ale się boję, że pokocham to bardziej niż narty

Junior Member
    Ja tam i snowboard i narty uwielbiam jednakowo. Mój wyjazd do francuskich Alp coraz bliżej. Jadę 8 marca do Val d'Allos 1800 la Foux z Feel The Flow. Już coraz bardziej podekscytowany jestem Pewnie znów będzie świetna zabawa ;p

ja tak samo i narty i snowboard świetna zabawa, miesiąc temu byłem na Czarnej Górze i polecam bardzo fajne zjazdy, płacisz raz i możesz korzystać z wszystkich stoków

Bardzo wiele dają regularne lekcje jazdy na nartach plus odpowiednie akcesoria jak np: gogle czy kask,to wszystko ma znaczenie w kształtowaniu sylwetki początkującego narciarza.

ja kocham narty , od lat śmigam nigdy mnie np do deski nie ciągła . uwielbiam ten sport
    Witam Was

Junior Member
    W Polsce fajne są też Koninki, Kasina-ski i okolice Szczyrku. Ale polecam też stoki Słowackie- blisko, a zazwyczaj są dłuższe i lepiej przygotowane niż w Pl.

Uprawnienia umieszczania postów