Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Szukam pomocy przy doborze SPALACZA TŁUSZCZU !!!!!...

Junior Member

Szukam pomocy przy doborze SPALACZA TŁUSZCZU !!!!!...

Witam chciała bym żeby ktoś polecił mi jakiś spalacz tłuszczu.
    Mam 21 lat i
    Brałam już dwa

Trec - ClenBurexin
    Universal Nutrition - Fat Burners

(takie zostały mi polecone w sklepie)
    w sumie schudłam już 10kg ale nie sądzę, że środki w/w mi w tym pomogły bardziej dieta i ćwiczenia.
    Po Universal Nutrition - Fat Burners nie odczuwałam głodu jedyny plus jaki zauważyłam.

Teraz czeka mnie dłuższy urlop więc mogę się w 110% poświęcić ćwiczenią i diecie.
    Dla lepszego rezultatu i bardziej intensywnych ćwiczeń SZUKAM DOBREGO SPALACZA co jesteście w stanie mi polecić ?
    Bo ja w tym temacie jestem całkowicie zielona..

Z góry bardzo dziękuje za pomoc

Obawiam się, że dobry spalacz to mit. Same tabletki Ci nie pomogą. Musisz chociaż trochę się ruszać i patrzeć na to co jesz. Urlop urlopem, ale nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Carmel Zobacz posta
    Obawiam się, że dobry spalacz to mit. Same tabletki Ci nie pomogą. Musisz chociaż trochę się ruszać i patrzeć na to co jesz. Urlop urlopem, ale nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć.
    Tak jak wyżej napisałam ruszam się i to nie trochę bo w tygodniu jestem minimum 4 razy na siłowni, chodzę na basen i raz w tygodniu fitness .. a co do diety patrzę na to co jem i liczę kalorie Chodziło mi o odpowiedź kogoś kto się na suplementach zna .

Junior Member
    po co się trujesz, skoro ćwiczenia i diueta pomagają?

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez 6pak Zobacz posta
    po co się trujesz, skoro ćwiczenia i diueta pomagają?
    To pytanie jest zbędne. Przecież wyżej napisałam więc po co "trujesz" ??? .. Ale odpowiem Ci tak jak wyżej .. DLA LEPSZEGO REZULTATU )
    Proste :]]]

Junior Member
    z mocniejszych i nowych na rynku polecam :
    Tested Nutrition - Tested Burner
    Nova Body Science - Hyperlean FX7
    Nutrex Underground - Lipo 6 black

z klasyków i lżejszych dla zdrowia :
    Animal Cuts
    Nutrex - Lipo-6(classic)
    QNT - STACK FORCE(qnt polecam testowany wielokrotnie zawsze działa)

do tego zieloną herbatę w tabletkach + l-karnitynę ( np activlab)

oczywiście wszystko poparte odpowiednią dietą.

Senior Member Awatar Aga25a
    Cytat Zamieszczone przez amelka1971 Zobacz posta
    To pytanie jest zbędne. Przecież wyżej napisałam więc po co "trujesz" ??? .. Ale odpowiem Ci tak jak wyżej .. DLA LEPSZEGO REZULTATU )
    Proste :]]]
    proste, to Ty masz myślenie, te spalacze w niczym Ci nie pomogły, zadziałały jak placebo ( no, może za wyjątkiem pobudzenia poprzez zawartą w nich mieszankę kofeiny itp., bo pocenie min. dzięki kapsaicynie nie wpływa w znaczący sposób na spalanie tkanki tłuszczowej, a jeśli dla Twojej psychiki lanie potu strumieniami jest ważne- zjedz sobie gorącą chudą zupę jarzynową z chilli lub kawę z dodatkiem chilli albo imbiru- efekt ten sam, bez wydawania kroci pieniędzy);

wszystko to zasługa diety i ćwiczeń, jeśli myślisz inaczej- Twój problem; spalacze tłuszczu to wielki mit, a te, które wpływają na podwzgórze ( hamują apetyt np.), albo na inne procesy metaboliczne w różny sposób ( nie będę wdawać się w szczegóły, ponieważ sądzę, że nie zrozumesz)- w PL są niedozwolone i jeśli je dostaniesz- to tylko nielegalnie.

Jeśli masz kasę do wyrzucania w błoto- kupuj wszystko po kolei i łykaj, ale potem nie żal się na forach, że masz zwaloną gospodarkę hormonalną, okres przez miesiąc albo guza na jajniku od nadużywania takich środków.

Powodzenia.

To prawda, że niektóre składniki diety mogą świetnie rozhulać metabolizm i spowodować, że spalimy więcej kalorii. Istnieje masa takich produktów. Tylko trzeba je włączyć do diety na stałe i jadać regularnie. Jednorazowe spożycie np. imbiru nie zdziała cudów.

Takie najbardziej popularne produkty, które warto włączyć do diety to:
    KAWA - wypicie 2 filiżanek kawy powoduje spalenie około 50 dodatkowych kcal ciągu kolejnych czterech godzin. Jednak pamiętaj, że jeśli dodasz śmietankę lub cukier, dostarczysz ciału znacznie więcej kalorii niż spalisz!)
    ZIELONA HERBATA - 2-4 filiżanki zielonej herbaty dziennie pozwalają spalić nawet do 50 dodatkowych kcal w ciągu doby. To ok. 2kg mniej w ciągu roku!
    OSTRE PRZYPRAWY - np. chilli- spożycie 1 łyżki stołowej posiekanego czerwonego albo zielonego chili powoduje wzrost tempa przemiany materii o LÓD - dodatek lodu do napojów (Organizm aby podwyższyć temperaturę ciała musi się napracować, czyli spalić kalorie)
    BIAŁKO - Spożycie większej ilości białka (Białko spala się dwa razy wolniej niż węglowodany i tłuszcz).

Mając wybrać top 5 suplementów, polecałabym te:
    • FA Lipo Burn
    • MUSCLE TECH Hydroxycut
    • UNIVERSAL Animal Cuts
    • OLIMP L-karnityna 1500
    • PHARMA FREAK Ripped freak

Ale w wyborze należy się kierować mechanizmem działania suplementu, czy zależy na hamowaniu apetytu, czy zwiększeniu uczucia sytości, wzroście termogenezy, wzroście oksydacji tłuszczu, modulowaniu mechanizmu węglowodanów.

Cytat Zamieszczone przez amelka1971 Zobacz posta
    Witam chciała bym żeby ktoś polecił mi jakiś spalacz tłuszczu.
    Mam 21 lat i
    Brałam już dwa

Trec - ClenBurexin
    Universal Nutrition - Fat Burners

(takie zostały mi polecone w sklepie)
    w sumie schudłam już 10kg ale nie sądzę, że środki w/w mi w tym pomogły bardziej dieta i ćwiczenia.
    Po Universal Nutrition - Fat Burners nie odczuwałam głodu jedyny plus jaki zauważyłam.

Teraz czeka mnie dłuższy urlop więc mogę się w 110% poświęcić ćwiczenią i diecie.
    Dla lepszego rezultatu i bardziej intensywnych ćwiczeń SZUKAM DOBREGO SPALACZA co jesteście w stanie mi polecić ?
    Bo ja w tym temacie jestem całkowicie zielona..

Z góry bardzo dziękuje za pomoc

Bardziej Ci polecam typowe tabletki odchudzające takie jak Forever Slim, sama je przetestowałam i działają dużo lepiej niż typowe spalacze tłuszczu ze sklepu kulturystycznego.

Junior Member
    Ja biorę 5fit energy + l-karnitynę na szybsze spalanie tłuszczu. Efekty są szybko zauważalne. Środek bezpieczny i pomaga utrzymać optymalny poziom cukru we krwi.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów