Rusza Zwardoń Ski - pierwsza w Beskidzie Żywieckim kolej linowa z czteroosobowymi kanapami (860m długości). Sezon inaugurujemy 22. grudnia na północnym stoku Rachowca. Do Państwa dyspozycji oddajemy także wyciąg orczykowy, przedszkole narciarskie, snow park, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego oraz ski-busy (kursują między dworcem PKP a stacją narciarską). Mamy jezioro o pojemności 6,5 mln. litrów, które 9 armatek śnieżnych od firmy Wintertechnik w ciągu tygodnia potrafi zmienić w metrową pokrywę śniegu na naszym stoku.
Na naszej stacji można również skorzystać z porad doświadczonych instruktorów i zjeść ciepły posiłek. Dzięki nowoczesnemu systemowi oświetleniowemu stacja będzie czynna codziennie od rana do późnych godzin wieczornych.

Zwardoń jest położony w zachodniej części Beskidu Żywieckiego, w masywie Wielkiej Raczy, pomiędzy przełęczami Przysłop, Zwardońską i Graniczne. Panuje tu specyficzny mikroklimat, dzięki któremu już w dwudziestoleciu międzywojennym Zwardoń stał się popularnym centrum sportów zimowych.

Zapraszamy na wielkie otwarcie i na nasz profil ZwardońSki na Facebook’u - polubcie nas, zostawcie komentarz i wygrywajcie nagrody!