Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kettler osobisty trener

Kettler osobisty trener

Witam,
    chciałabym poznać Wasze opine na temat marki Kettler czy macie jakieś doświadczenia z zakupem sprzętu od tego producenta. Mam stacjonarny rowerek ale myślę o wioślarzu i polecano mi wioślarza Cup lub Favorit. Nie wiem jednak czy warto wydać pieniądze czy ktoś na takim ćwiczy?
    Pozdrawiam,

Podam kilka cech jakie charakteryzują markę Kettler. Wysoka jakość, solidne wykonanie oraz wytrzymałość. Cechy te świadczą o tym, że marka ta jest bardzo popularna na rynku. Zajrzyj na stronkę z avatara i oceń dlaczego kettler godny jest polecenia.

Dziękuję, co prawda nie wybrałam sprzetu (tata mi kupił w prezencie), ale zrobiłam zakupy w waszym sklepie i jestem bardzo zadowolona. Szkoda, ze nie wiedziałam o jego istanieniu wcześniej

Dziękuję. Zadowolony klient jest najlepszą wizytowką Zwróć uwagę na orbitreki, które aktualnie są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeżeli chodzi o sam sprzęt tej firmy,to oczywiście jest nieco droższy,jednak bardzo solidnie wykonany,dobry pod względem jakościowym. Poza tym szukaj w sklepach internetowych różnych promocji oraz wyprzedaży,teraz można trafić na fajne okazje.

Uprawnienia umieszczania postów