Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 70

Wątek: Nietypowa figura

Junior Member

Nietypowa figura

Witam !
    Mój problem polega na tym, że cała jestem filigranowa mianowicie : 158cm wzrostu, 46 kg wagi, ogólnie jestem cała szczupła ale niestety mój brzuszek prezentuje się mało ciekawie ;/ Nie posiadam boczków ale na wysokości pępka mam coś na kształt oponki... Kiedyś ćwiczyłam ale brzuszek zostawał nienaruszony.
    Dodam, że słodyczy nie jem, mam to od urodzenia może to mankament mojej urody od urodzenia a może da się coś z tym zrobić .

Polecacie jakąś dietę lub ćwiczenia ? Czy po prostu wystarczy biegać ?
    :mrgreen:

Pomocne może być bieganie, pływanie, brzuszki, skuteczna też jest aerobiczna 6 weidera. Polecam także orbitrek. Bardzo pomaga zrzucić nadmiar tłuszczu. Pracują zarwno górne partie mięśni, jak i dolne.

Pomocne może być bieganie, pływanie, brzuszki, skuteczna też jest aerobiczna 6 weidera. Polecam także orbitrek. Bardzo pomaga zrzucić nadmiar tłuszczu. Pracują zarówno górne partie mięśni, jak i dolne.

pomoc

Witam ja używam obecnie czegoś takiego: http://sportek.pl/Sprzet-fitness/Kolyski/ ćwiczę brzuszki nogi całe ciało. Masy trochę przybywa. Może to będzie sposób.

kołyski

Ja też korzystam z kołyski i jestem bardo zadowolony z efektów. Bardzo ładnie modeluje ciało. Tej strony nie znam ale przejże ją. Wydaje się być OK

Mam podobną sytuację, wręcz taką samą. Niestety uprawiam sport każdego dnia, a brzuch nadal pozostaje. Wszyscy mi mówią, że jestem chuda, ale niestety mam taka dziwna "pilke" na brzuchu, chociaz jej za bardzo nie widac. Szostka weidera też mi nie pomogla, chociaz robilam ja juz dwa razy. Sama sie zastanawialam co zrobic, zeby sie tego pozbyc i nadal nie uzysskalam odpowiedzi.

Junior Member Awatar Agitopl
    Pomogą z pewnością ćwiczenia aerobowe (nie tylko same brzuszki) oraz dieta na płaski brzuch. Przepisy znajdziesz w książkach temu poświęconych

Bieganie w tym przypadku może dać całkiem niezłe efekty.

Junior Member
    Samo bieganie nie bardzo,do tego należałoby dołożyć basen i fitness. Wiem co piszę,ponieważ wiele dziewczyn było w podobnej sytuacji do Twojej i świetnie sobie poradziły,tylko musisz być konsekwentna.
    www.ForPro.pl- profesjonalna odzież i akcesoria fitness.

Junior Member
    Przegląda
    Kalisz
    Najlepiej gdybyś poszła do dietetyka, który indywidualnie ustali twoją dietę i będziesz mogła schudnąć.
    Jeśli czegoś pragniesz, może się to spełnić, pozdrawiam.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów