Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Wątek: Nietypowa figura

Junior Member
    Przegląda
    Kraków
    Drogie Forumowiczki, mam identyczny problem. Nie iwem co robić, uprawiam nordic walking, ćwiczę w domu i rezultatu nie widać. Oponka jak była tak jest. Zastanawiam się na 6 weidera.

Junior Member
    Przegląda
    Oświęcim
    a można wiedzieć od jakiego czasu uprawiasz nordic walking? Świetnym sposobem na modelację sylwetki jest bieganie - długotrwałe, bez "zajeżdżania się", najlepiej ponad godzinkę dziennie truchcikiem. W moim przypadku dało świetne efekty, całe wakacje pobiegałam i sylwetka znacznie sie poprawila
    BIO-REH - praca Oświęcim, kosmetyki, rehabilitacja
    Tutaj zaczyna się moja przygoda z fitness

Junior Member
    Przegląda
    Leszno
    Moja znajoma była w podobnej sytuacji, dieta była nieskuteczna. Dopiero ćwiczenia precyzyjnie ukierunkowane na mięśnie brzucha pomogły.

Junior Member
    Przegląda
    Kraków
    Bieganie odpada, nie lubię niestety. Spróbuje się zmotywować do ćwiczeń.

Senior Member
    Ruch na pewno nie zaszkodzi może kształt brzuszka to taki twój urok, ale jeśli chcesz go ujędrnić to abs są wskazane
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Smile

No to musisz jakoś po prostu dopasować dietę i właśnie będzie bardzo dobrze jak pójdziesz do dietetyka ponieważ on Ci zawsze coś doradzi odnośnie twojej figury. Do tego jeszcze pamiętaj, że możesz zacząć uprawiać jakiś sport i właśnie najlepiej będzie to jeśli postawisz na jakiś basen czy bieganie bo tutaj pracuje chyba całe ciało.

Ostatnio edytowane przez Szefwill2757 ; 30-03-2015 o 10:51

Junior Member
    Przegląda
    Polska
    brzuszki!

Senior Member
    Dietetyk to ostateczność, dla ludzi, którzy mają problem z wahaniem się z wagi a nie z oponką przy filigranowej figurze. Tu wystarczy przycisnąć z treningami i pilnowaniem się, aby nie podjadać.
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Możesz spróbować suplementacji johimbiną jednak na własną odpowiedzialność

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Brzuszki wbrew pozorom wcale nie pomagają w początkowej fazie zgubić oponki. Poszukaj miejsca gdzie jest sauna i dobra bieżnia, zrób sobie trening biegowy, najlepiej pod okiem trenera, potem sauna (o ile nie masz problemów kardiologicznych), przez miesiąc dobra dieta plus trening, głównie bieganie i powinno pomóc. A dietetyk wcale nie jest złym pomysłem jeżeli masz na taką wizytę czas

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów