Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Wątek: Nietypowa figura

Ja też korzystam z kołyski i jestem bardo zadowolony z efektów.

Dietetyk najbardziej CI pomoże. On wie co robić, naprawde

Senior Member
    bieganie i plywanie jak najbardziej. Jeżeli ktoś tego nie lubi to zamiast tego dobry jest fitness, aerobik, zajęcia ogólnorozwojowe. W Saturn Fitness mają spory wybór różnych zajęć dla kobiet i dla mężczyzn, różnego rodzaju, różna intensywność, siłowe i kardio, może zumba by była dobra dla Ciebie?

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Wie ktoś może czy jest gdzieś w sieci rozpiska tego jakie ćwiczenia należy wykonywać dla różnych typów sylwetek?

Najlepiej zapytać jakiegoś trenera o to.

Member
    Przegląda
    Sieradz.
    Nie wiem czy jest sens robić specjalne ćwiczenia dla danej figury. Przecież i tak składamy się z tych samych mięśni jak i części ciała . Dużo lepsze są takie rozpiski https://qph.ec.quoracdn.net/main-qim...t_to_webp=true Które pokazują jakie ćwiczenia robić na dana partie mięśni.

W zasadzie każde ćwiczenia, trening który będziesz wykonywać, przybliży Cię do otrzymania idealnej sylwetki, liczy się głównie wytrwałość oraz jakość tych ćwiczeń, od tego zacznijmy. Poza pływaniem i bieganiem proponuję regularne wizyty na siłowni lub zainwestować we własny sprzęt.

Kołyska to całkiem niezła opcja, też ostatnio korzystała, i sobie chwalę

Junior Member
    Witajcie, posiadam nietypową figurę. Mianowicie dość szerokie ramiona i niski wzrost. Niestety te propocje powodują iż wyglądam na dość masywną, czy jesteście mi w stanie podpowiedzieć od jakich ćwiczeń zacząć aby umiejętnie pracować nad dobrą sylwetką?

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów