Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 113

Wątek: bieganie a tycie

Junior Member
    Myśle że każdy powinien posiadam jakiegoś partnera od takiego sportu, ja osobiście znalazłam indywidualnego trenera trenerdawid.pl niesamowicie mi pomaga !

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez triptyque Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego mimo, iz biegam kazdego dnia po 30 minut, to moja waga poszla w gore a nie w dol. Biegam od 10 dni i ani pol kg w dol. To jakas parodia.
    Bieganie to nie wszystko. Trzeba uważać co się je i o której godzinie. Więcej silnej woli polecam, a na pewno się uda

Junior Member
    Samo bieganie mało ci da jeśli nie będziesz przestrzegać diety.

Junior Member
    Ewidentnie szwankuje pewnie Twoja dieta.Jak nie będziesz miał żadnej diety to efekty też będą marne.

Ja rownież jakiś czas temu zaczęłam biegać z nadzieją, że uda mi się z rzucić kilka kilogramów i spotkała mnie ta sama sytuacja - zamiast stracić na wadze, przybyło mi kilogramów. Ale! pomimo że na początku przybyło mi na wadze a teraz się ustanilizowała to i tak plusem jest to, ze ciało się ujędrniło.

Bieganie to tylko jeden z elementów aby schudnąć,poza tym liczy się przede wszystkim to co jemy,odpowiednio dobrany jadłospis pozwoli pozbyć się nam zbędnego tłuszczu,warto wspomnieć też o dobrych suplementach i odżywkach,które również nie są bez znaczenia.

Senior Member
    Moze po bieganiiu jestem bardzo glodny i jesz wiecej niz powinienes, pobiegaj z dwie godziny np grając w pilke na boisku, efekt w ciagu tygodnia

Podaj szczegóły odnośnie odżywiania,nie trzeba jeść dużo aby przytyć,bardziej liczy się jakość jedzenia i na tym się skup. Spożywasz dodatkowo jakieś suplementy,odżywki?

Junior Member
    Jeśli biegasz i tyjesz to zapewne masz za dużo kalorii w diecie.

Też myślę że dopiero po ok. miesiącu albo i troszkę dłużej będziesz widzieć że waga spada, a poza tym dieta to podstawa. Ostatnio rozmawiałam ze znajomym, który biegał 2 miesiące, grał w squasha i nic, waga stała w miejscu, po odstawieniu słodyczy dopiero waga zaczęła lecieć w dół.

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów