Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Czy można odchudzać się w ciąży?

Smile Czy można odchudzać się w ciąży?

Ostatnio zastanawiałam się czy można odchudzać się w ciąży i znalazłam to wideo, więc chciałam się podzielić, może komuś się przyda

http://www.youtube.com/watch?v=0D64oGmX544

Senior Member
    Moim zdaniem w pierwszej kolejności należy zapytać o to lekarza,na własną rękę na pewno nie zdecydowałabym się na odchudzanie,tym bardziej będąc w takim stanie. W końcu należy już myśleć nie tylko o sobie,ale również o dziecku.
    www.KolagenColway.com

Senior Member
    Jeżeli jest to wskazane ze względów zdrowotnych to pewnie pod odpowiednią opieką lekarska można się odchudzać, ale na własną rękę według mnie nigdy!

Junior Member
    Wystarczy że nie będziesz się objadać jeść dla dwóch a nie za dwóch.

Junior Member
    Ale dlaczego chcesz się odchudzać w ciązy? Chcesz zaszkodzić dziecku? No chyba, że masz nadwagę, ale to wtedy i tak trzeba skonsultować z lekarzem.

Będąc w ciąży,organizm kobiety potrzebuje wielu składników,więc ciężko tutaj mówić o diecie która będzie dobra i skuteczna. Możesz też zaszkodzić dziecku,a przecież jego zdrowie jest najważniejsze. Wstrzymaj się z odchudzaniem do chwili kiedy już nastąpi rozwiązanie.
    www.citysport.com.pl - obuwie sportowe.

[url=http://citysport.com.pl]obuwie sportowe Adidas,Nike[/url]

Zależy, co rozumiemy pod pojęciem odchudzania się. Jeśli przyszła mama katuje się głodówkami, intensywnymi ćwiczeniami, to jest to zdecydowanie niewskazane. Jeśli jednak w grę wchodzi zmiana stylu odżywiania, odstawienie słodyczy na poczet soków warzywnych/owocowych czy też samych owoców, warzyw, to nie widzę żadnych przeciwwskazań.

Junior Member
    lepiej dbac o to, zeby dostarczac wszystkich niezbednych skladnikow odzywczych, witamin, jesli w ciazy liczy sie tylko kalorie, to dziecko moze byc niedozywione,a po ciazy kobieta moze miec problemy ze swoim cialem na skutek niedoborow tych wlasnie skladnikow, moja przyjaciolka tak wlasnie dbala o siebie, zeby duzo nie przytyc w ciazy, a pozniej tylko byly problemy (m.in. z wlosami, skora, zebami itp.) jzu chyba latwiej bylo by jej schudnac po ciazy niz doprowadzic sie teraz do porzadku...

Ale bez chemii i tych środków odwodniających.
    www.open-info.eu

Ja duzo herbaty pije. Melisa, pokrzywa, wszystkie ziołowe. Ale tez nie wiem czy to do konca zdrowe.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów