Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Buty do ćwiczeń fitness

Junior Member

Talking Buty do ćwiczeń fitness

Prosze o poradę jakiej firmy buty do fitness polecacie i jaki fason -półbuty czy za kostkę.Mierzyłam Nike ale za waskie były i jakieś ciężkawe.Wiele pań chwali Reebok i nieznany mi Ascic(jakoś tak) a inne firmy?Będę wdzięczna

Junior Member
    Reebok, Easy Tone, ja jestem baaardzo zadowolona ale zaznaczam, że innych, konkurencyjnych nie testowałam

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez seniorina Zobacz posta
    Prosze o poradę jakiej firmy buty do fitness polecacie i jaki fason -półbuty czy za kostkę.Mierzyłam Nike ale za waskie były i jakieś ciężkawe.Wiele pań chwali Reebok i nieznany mi Ascic(jakoś tak) a inne firmy?Będę wdzięczna
    Praktycznie każda licząca się marka produkuje buty do fitnessu. Nie trzeba wydziwiać, byle były lekkie i wygodne. Ja mam Pumy. I jest OK.

Junior Member
    Faktycznie buty Reebok są ok i chyba większość osób takie wybiera. Jak chcesz kupić fajny model to polecam Ci EasyTone Reenew, kupiłam sobie je w activestyle.pl za 146 zł.

Junior Member
    Tamte co nie wiesz to Asics - też są fajne i lekkie
    Szał na tanie ubrania!

Akurat w kwestii butów jak i odzieży damskiej na fitness,polecam zerknąć na naszą stronę odziez-sportowa.com gdzie wybór jest naprawdę szeroki,do tego same oryginalne rzeczy,arki i rozsądne ceny. W razie pytań służymy pomocą na forum

Uprawnienia umieszczania postów