13 kwietnia Bodyfit zaprasza amatorów i instruktorów fitness na Lekcje Mistrzowskie
– ogromną dawkę fitnessowej energii i choreograficznych kreacji.

Lekcje Mistrzowskie organizowane przez Bodyfit to wrocławskie wydarzenie fitness, w którym od 10 lat uczestniczy wielu najlepszych polskich prezenterów fitness i spragnionych fitnessowych emocji rzesz uczestników z całej Polski. A każde stanowi nową, niepowtarzalną propozycję, zgodną z aktualnymi najlepszymi trendami światowego fitness. Dla uczestników, instruktorów i klubów jest atrakcyjną i poszukiwaną propozycją warsztatową i ofertową.

Od blisko 20 lat Bodyfit – pierwszy klub fitness i wellness we Wrocławiu upowszechnia piękną ideę rekreacji i zdrowego stylu życia wśród Wrocławian, wprowadzając nowatorskie formy zajęć, nowe przybory, szkoląc instruktorów, współpracując z wrocławskimi uczelniami, podnosząc poprzeczkę fitnessowej oferty.

Na Lekcje Mistrzowskie zapraszamy niesamowite osobowości, mistrzów stylizacji w tańcu i fitnessie. Gościli u nas, m.in. Magdalena Prieditis, Monika Jaworska, Mariusz Czajkowski, Marta Tymoszewicz, Agata Piorun, Paweł Oracz, Tomek Zamiela, Nasser Naji, Grzegorz Halko, Agnieszka Czajkowska, Anna Gralak, Ewa Flach, Łukasz Waśko, dostarczając uczestnikom dobrego warsztatu, radości i niesamowitych emocji.

Lekcje Mistrzowskie adresowane są do tych, którzy chcą stać się lepszymi instruktorami, wszystkich którzy mają ochotę dobrze się pobawić i wspólnie spędzić czas, po którym będzie jasne, że czegoś bardzo przydatnego się nauczyli. Łączą najbardziej uczęszczane w klubach szalone zajęcia dance`owe z prawdziwie mistrzowskim warsztatem fitnessowego wzmacniania. Kształcą i bawią, a przede wszystkim motywują do świetnej fitnessowej zabawy.

Więcej o Lekcjach na naszej stronie: www.bodyfit.pl

Ps. Nie bierzemy odpowiedzialności za fitnessowe szaleństwo!