Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Czy ćwiczyłyście w ciąży?

Junior Member

Czy ćwiczyłyście w ciąży?

Prowadzę badania nad aktywnością fizyczną kobiet w ciąży. Jeśli czytają tą wiadomość Mamy, które mają chwilkę wolnego czasu to proszę wypełnijcie anonimową ankietę dotyczącą aktywności ruchowej w ciąży http://www.interankiety.pl/interankieta/d6b7c94019f7f4103e366f6d34e3a22a.xml
    Z góry dziękuję za pomoc

Ja nie ćwiczyłam ze względu na to że się po prostu źle czułam. A potem moja ciąża była zgrozona i raczej więcej leżałam. Ale polecam ćwiczenia każdej ciężarnej.

Nie ćwiczyłam bo ciąża była zagrożona. Kilka miesięcy przeleżałam i był to najgorszy okres mego życia. Zawsze byłam aktywna a tu nagle moją jedyną aktywnością bylo wyjście do wc. Mam nadzieję, że w drugiej ciąży będę mogła żyć aktywnie.

Junior Member
    Chodziłam tylko na spacery. Pierwszą ciążę straciłam i bałam się, chociaż niby przeciwwskazań nie było. Druga ciąża była tak wyczekana że dmuchałam na zimne. Córeczka urodziła się zdrowa i to było najważniejsze.

Junior Member
    Nie ćwiczyłam, ale dużo spacerowałam Później musiałam odpuścić, bo ciąża była zagrożona, więc musiałam leże.
    Ostatnio edytowane przez ewa90 ; 07-07-2016 o 15:04

Uprawnienia umieszczania postów