Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Skręcona kostka

Ej, Tama, ale z mentolem to raczej dip rilif niż hot, on jest na urazy zresztą, zdaje się. Hot to przy ćwiczeniach raczej.

Junior Member
    a co z rehabilitacją? są specjalne masaże sportowe, które bardzo pomagają w takich sytuacjach żeby przywrócić właśnie pełną sprawność i pozbyć się bólu po takim chociażby skręceniu, maści to tylko doraźnie rozwiązanie jak dla mnie, u mnie na trochę uśmierzały ból ale dopiero zabiegi z fizjol pozwolily mi pozbyc się bólu i wrócić do regularnego biegania więc może warto sporóbować

ja mam tak całe zycie, urazy zawsze sie odzywaja

Z doświadczenia wiem, że tego typu kontuzje faktycznie potrafią być bardzo uciążliwe i bolesne, szczególnie jeżeli nie doleczymy ich do końca. Sama maść sportowa czy masaże mogą w praktyce okazać się niewystarczające i warto zasięgnąć porady specjalisty.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez dragon-p Zobacz posta
    a co z rehabilitacją? są specjalne masaże sportowe, które bardzo pomagają w takich sytuacjach żeby przywrócić właśnie pełną sprawność i pozbyć się bólu po takim chociażby skręceniu, maści to tylko doraźnie rozwiązanie jak dla mnie, u mnie na trochę uśmierzały ból ale dopiero zabiegi z fizjol pozwolily mi pozbyc się bólu i wrócić do regularnego biegania więc może warto sporóbować
    Ja się męczę ze skręconą kostką już któryś miesiąc, bo niby się zagoiła, lekarz mówi, że wszystko jest na miejscu, ale bardzo boli kiedy mocniej stanę, albo jak założę długie skarpetki. Myślicie ze taka rehabilitacja będzie rozwiązaniem http://rehapro.com.pl/co-leczymy/? Czy szkoda pieniędzy i lepiej iść do lepszego lekarza (prywatnie)?

Może najlepiej jakąś maść zastosować by ból troszeczkę szybciej został zniwelowany, no chyba, że wolisz tabletki to najlepiej weź pod uwagę Gardan.
    Nie są drogie, dostaniesz je w każdej aptece. Jak ból nadal nie będzie przechodził to już chyba czas skonsultować się z lekarzem.

skręciłam kostkę na siłowni podczas zwykłego cardio na biezni. Okazło się że to dość poważny uraz i musiałam korzystać z pomocy fizjoterapeutów i poddać się rehabilitacja. Byłam zaskoczona jaką wspaniałą opiekę otrzymałam i jak szybko wróciłam do formy !

Ja mam pewne problemy odnosnie stawu skokowego .. przechodzil ktos przez to? Ile moze kosztowac leczenie?

Junior Member
    W dzisiejszych czasach, wiele osob stawia na aktywne spedzanie czasu .. niektorzy uprawiaja sporty ekstremalne .. inni tylko biegaja. Natomiast cala ta grupa ludzi jest narazona na roznego rodzaju kontuzje. Jednym z najbardziej popularnych jest uraz stawu skokowego, ktory juz nie jednego zmusil do odstawienia swojej pasji na jakis czas. Nawet takie skrecenie kostki moze wymagac leczenia operacyjnego. Podstawa bedzie oczywiscie zorientowanie sie co tak naprawde sie stalo. Pierwszym krokiem jaki nalezy zrobic bedzie badanie USG stawu skokowego. Proponuje znalezc w swojej okolicy jakies sprawdzone miejsce, gdzie pracuja ortopedzi z duzym doswiadczeniem. Jesli trzeba bedzie udac sie tam prywatnie ze wzgledu to warto - koszt zazwyczaj oscyluje w granicach 200 zloty. Jak przebiega cale badanie mozesz przeczytac chociazby tutaj - https://nowaortopedia.pl/usg-stawu-skokowego/krakow jest dosc szczegolowo opisany caly proces. O dalszym postepowaniu zadecyduje lekarz prowadzacy. Koszta leczenie beda indywidualne, takze ciezko cos powiedziec wiecej na ich temat. Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez pantrener ; 01-03-2019 o 17:28

Junior Member
    Jestem tego samego zdania.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów