Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: depilacja !

depilacja !

Witam To pytanie jest bardziej skierowane pod adresem Pań ops: A mianowicie chodzi mi o depilację bikini ! Do tej pory do tych zabiegów używałam maszynki i moje pytanie brzmi czy mogłybyście poradzić np. jakiś kremik albo coś co byłoby lepsze niż maszynka :>? Jeżeli znacie dobry produkt polećcie go Buziaczki

Joanna Sensual Krem do depilacji bikini, trzymać trochę dłużej niż piszą.
    Nie pytaj skąd wiem :wink:

;)

Emulsja do depilacji Nair - ja kupuje takaw saszetkach;
    godne polecenia

Junior Member
    Ja używam wosku do depilacji VEET. To nie jest tak straszne jakby się mogło wydawać a efekt super.

Junior Member
    Dziewczyny!Ja używam depilatora do okolic bikini.Trochę boli ale na jakiś czas jest spokój.

jreptak
    Guest
    Hej! Ja już przetestowałam depilatory, woski, maszynki i wszystko powodowało podrażnienia. Po depilatorze dodatkowo włoski wrastały pod skórę. Teraz stosuję krem VEET i jestem bardzo zadowolona. I też trzyman go dłużej niż jest to zalecane.

Senior Member
    Cytat Zamieszczone przez filek
    Dziewczyny!Ja używam depilatora do okolic bikini.Trochę boli ale na jakiś czas jest spokój.
    a ja mam pytanie do depilacji przy uzyciu depilatora. mam pecha bo wrastaja mi wloski [niestety po goleniu maszynka zwykla tez :shock: ] czy sa jakies kremy, albo jakis sposob by temu zaradzic? by sie tego pozbyc?

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy jest wosk cukrowy nie boli tak jak po tradycyjnym, pozwala na pozbycie sie nawet najkrótszych włosków, efekt jest dłuższy niż w przypadku golenia i kremów , włoski nie wrastaja tak jak po użyciu depilatora.

Junior Member
    a ja slyszalam ze ten wosk cukrowy czy jakos tak jest drogi bodajze 80zl to prawda????

Ceny są porównywalne do zwykłego wosku, wszytsko zależy od marki wiec jest duża rozbieżność. W cenie 80 zł widziałam ofertę depilacji nóg w salonie

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni