Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: program lojalnosciowy w fitness

program lojalnosciowy w fitness

witam,
    chcemy stworzyc w naszym klubie fitnes, program lojalnosciowy dla klientow.
    ma to dzialac na zasadzie klient wypelnia ankiete, wpisujemy go do bazy, za kazde 100 zl wydane dostaje 100 pkt, jak uzbiera 100 punktow dostaje miesiac gratis, punkty dostaje tez za przyprowadzenie innego placacego klienta do klubu.
    chcemy tez wysylac maile i sms do klientow.
    czym sie kierowac przy wyborze programu do obslugi takich dzialan? jakie Wy macie doswiadczenia, co na rynku jest rozsadnego?

ps to moj pierwszy post wiec chcialem sie przywitac hej!

znalazłem kilka propozycji na rynku, natomiast nie wiem czym się kierować. brać najtańsze?

Na pewno jak przyprowadzi nowego klienta warto coś dać w nagrodę, no i jak sam jest stałym klientem to też coś gratis albo dodatkowo albo zniżka. Jest wiele ofert promocji, musisz wybrać sam
    Świetna sylwetka już w 30 dni. Najkrótszy czas z możliwych, w jakim możesz osiągnąć sukces treningowy. Żeby zacząć budować mięśnie musisz najpierw spalić tkankę tłuszczową. Możesz trenować zarówno na siłowni lub tak jak Ja w domu. Koszt trenera wirtualnego jest bardzo tani bo to tylko 30 złotych miesięcznie. Jeżeli chcesz mieć super sylwetkę, ekstra figurę możesz do mnie śmiało pisać. Jedno pytanie może odmienić twoje życie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów