Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: młodsza skóra

młodsza skóra

Twoja skóra młodsza o 10 lat czy to możliwe ?tak najnowszy zabieg 02 LIFT JUŻ w salonie Futuro w Wawie !

Senior Member
    Nigdy nie słyszałam o tym zabiegu. Na czym on polega? Wiem jednak, że dużo osób decyduje się na wygładzanie zmarszczek mimicznych twarzy przy użyciu toksyny botulinowej. Rezultaty po takim zabiegu są naprawdę oszałamiające. Warto jednak zdecydować się na zabieg u dobrego specjalisty takiego jak dr Olender w chplast.com.pl, aby uniknąć ewentualnych skutków ubocznych i mieć pewność, że zabieg zostanie naprawdę dobrze wykonany.

Senior Member
    A ja nie polecałabym od razu zabiegu,tylko aby najpierw skupić się na dobrych kosmetykach a młodszą i jędrną skórę zapewni nam Kolagen,nu nas znajdziecie jego szeroki wybór a w razie pytań chętnie doradzimy na forum.
    www.KolagenColway.com

Junior Member

Mezoterapia
    Polega na wstrzykiwaniu do komórek koktajli odżywczych, które poprawiają napięcie i stan skóry. Najpopularniejszym zabiegiem tego typu jest Mesolift – koktajl składników (w tym kwasów hialuronowego i polimlekowego) podaje się w dolną część twarzy, co poprawia jej owal, ujędrnia i zagęszcza skórę. Młodszym kobietom polecamy mezoterapię na bazie składników nawilżających.

Potrzebuję pomocy technicznej przy moim blogu http://www.zmieniamywmieszkaniu.e-blogi.pl/ - info na PW.
    Ostatnio edytowane przez BestWade84 ; 25-05-2015 o 14:36

Czy można przywrócić skórze jędrność i gładkość bez konieczności używania skalpela? Jakie metody stosowane są w kosmetologii, by cofnąć czas o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat? Zobacz, czego trzeba Twojej skórze, by osiągnąć wymarzony efekt.

Junior Member
    Oczywiście są specjalne zabiegi mające na celu odmłodzenie naszej cery i w tym celu polecam udać się do dobrego gabinetu medycyny estetycznej,akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc,doradzić,szczegóły na naszej stronie Denique.pl

Junior Member
    Dla mnie zabiegi to już ostateczność. Na początek można pomocy poszukać w aptekach, w dobrych kosmetykach.
    Ostatnio edytowane przez natka45 ; 18-10-2016 o 13:21

Junior Member
    Przegląda
    Śląsk
    Dobra maseczka pilingująca potrafi zdziałać cuda. Do tego kwas hialuronowy i serum do twarzy i nie potrzeba wielu zabiegów

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Jak dla mnie wystarczy zdrowy tryb życia, dobra dieta i żadne zabiegi nie są potrzebne.

Senior Member
    Maseczki będą ok, tylko trzeba wybrać odpowiednią dla siebie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów