Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ferie zimowe dla dzieci

Junior Member Awatar martalibudzic
    Przegląda
    Ostrów Wlkp, Nowy York

Ferie zimowe dla dzieci

Półkolonie sportowe dla dzieci 2014 – ferie zimowe dla dzieci w Ostrowie i w Kaliszu
    http://martafit.pl/polkolonie-dla-dz...e-zimowe-2014/
    Jeśli chcesz by ferie Twojego dziecka były nie tylko świetną zabawą, przygodą ale również okazją do nauki samodzielności , aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązaniu nowych, wartościowych przyjaźni - zapraszamy do Akademii Aktywnego Dziecka.
    Organizujemy wakacje dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu.
    http://martafit.pl/polkolonie-dla-dz...e-zimowe-2014/
    U nas Twoja Pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier, zabaw, opracowanych we współpracy ze specjalistami, nauczycielami i instruktorami sportu i rekreacji.
    Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.
    http://martafit.pl/polkolonie-kalisz/
    Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się aby nasz program i atrakcyjność zajęć był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.
    Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, staja się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków.
    Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulujemy tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.
    Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.
    Zadzwoń już teraz tel. 508 190 001 lub wyślij e-maila: ferieostrow@o2.pl by zarezerwować miejsce dla swojego dziecka na półkoloniach na sportowo w Ostrowie, Kaliszu.

Junior Member
    Moje dziecko było na feriach w górach. Świetnie się wybawiło, organizowali do tego kursy jazdy na nartach

Jeśli chcemy dziecko zachęcić do aktywności to fajnie jeśli wyjazd jest organizowany przez osoby doświadczone i potrafiące zainteresować dziecko. Dość ciekawą opcją może być wyjazd na narty dla rodziców z dziećmi - na przykład wyjazd ze Snow NAtion. Jak dla mnie ciekawa opcja, bo dziecko ma szansę na prawdę dobrze nauczyć się jeździć na nartach.

Mam synka w wieku 9 lat i staram się, żeby był cały czas "w ruchu" :-) Aktualnie chodzi na zajęcia do szkółki piłkarskiej Reissa i z tej racji zawsze zapewniam mu jakieś atrakcje z tym związane. W najbliższe ferie zimowe wysyłam go na obóz piłkarsko-narciarski organizowany przez SPORTUJMY, firmę współpracującą z akademią Reissa. Już trzeci raz jedzie z nimi na wyjazd i zawsze wraca baaardzo zaaadowolony )

Bardzo ciekawa propozycja. Mam dwójkę urwisów i co roku na ferie chce im coś zapewnić. Może w tym roku skorzystam z tej oferty co ktoś tutaj poleca bo wygląda na bardzo ciekawą. Ferie tuż tuż a ja niestety nie miałam żadnego pomysłu ale teraz już mam gdzie posłać pociechy hehe

Junior Member
    W tym roku udało nam się całą rodziną do Zakopanego uderzyć własnie na takie typowe zimowe ferie tutaj https://zakopaneapartamenty.net/domki-zakopane/ braliśmy domek bo było nas sporo, fajne urokliwe miejsce, można polecić.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów