Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Większy biust bez silikonu! Czy to możliwe?

Senior Member
    Nie wiem czy same ćwiczenia mogą pomóc w powiększeniu biustu, ale faktycznie implanty nie są do tego potrzebne. Teraz coraz popularniejszy staje się zabieg Macrolane, czyli wstrzykiwanie kwasu hialuronowego w gruczoły piersiowe. Jest to o wiele mniej inwazyjne od operacji i na pewno bezpieczniejsze. Z tego co się orientuję do dr Kratochwil jest świetnym specjalistą, który ten zabieg wykonuje. Na pewno jest to dobra propozycja dla każdego, kto boi się operacji plastycznych.

Ja myślę, że biust może się powiększyć, ale naprawdę nieznacznie. Ważne, żeby dbać o jego wygląd poprzez dobór odpowiedniego stanika, ale również masaż, czy stosowanie odpowiednich, naturalnych produktów http://likemed.com/pl/budowa-i-rozmiar-biustu/.

Junior Member
    Ja na silikon bym się nie zdecydowała, eksperymentuję więc ze sposobami naturalnymi (powiekszanie-piersi.com). Takie masaże i ćwiczenia dodatkowo ujędrniają biust.

Same ćwiczenia może nie przyniosą jakiegoś super efektu w kwestii powiększenia piersi, ale faktycznie- ujędrnią go i poprawią kształt. powiekszanie-biustu.net.pl metodami naturalnymi, awłaściwie efekty takiego powiększania nie powinny byc porównywane do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych... Ale jedno pozostaje pewnym- można mieć piękny biust bez cięcia, trzeba tylko być konsekwentnym!

Junior Member
    "może pójdzie w cycki" - można sobie wmawiać, bo ponoć 1000x wypowiedziane kłamstwo staje się prawdą :P

Junior Member
    bez silikonu to raczej mało prawdopodobne, ćwiczenia fizyczne są o tyle dobre, że utrzymują ładny kształt piersi, nie opadają tak szybko, są jędrne, jak się do tego dołoży pielęgnację kosmetykami nawilżającymi i ujędrniającymi skórę biustu to można mieć wyniki, ale nie spowoduje to powiększenia piersi

Bez silikonu to niemożliwe jest... można ćwiczeniami podnieść biust, ale pamiętajmy o tym, że jeśli intensywnie ten biust ćwiczymy, to on szczupleje nam najszybciej... Kiedyś reklamowali takie kremy na powiększenie biustu, ale to było chyba w czasach Sabriny...

Junior Member
    Chyba nie ma na to rady

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez jagienkaFit Zobacz posta
    jest to niemozliwe...na kremy na "porost"biusty tez bym nie liczyla- chodzi o napedzanie koniunktury firma kosmetycznym kobietka, ktore dadza sie tym "cudem" omotac. cwiczenia sa niezbedne jesli chcemy wyrzeźbic miesnie klatki piersiowej ale każda kobieta powinna sie liczyc z tym iż miesnie by sie rozwinac "redukuja" najpierw tłuszcz- w tym wypadku tluszcz obszarów klatki piersiowej czyli biust.pozdrawiam
    no pewnie zgadzam się w 100%

O wygląd piersi oraz ich jędrność należy po prostu dbać. Sam zabieg oraz ingerencja wewnątrz to już wg mnie ostateczność. Poza tym są odpowiednie kosmetyki jakie należy stosować,polecam bazować na tych naturalnych z dodatkiem kolagenu,który ma właściwości nawilżające oraz ujędrniające.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12